Wpis z mikrobloga

@ditoski: Dokładnie to samo spotkało mnie i jak sie później okazało kilku znajomych. Szyba jakby sama z siebie "pękła", piekarnik włączony, wychodzę z kuchni i nagle trzask. Z tego co wyczytałam w internecie to szyby są źle zahartowane. Próbowałam skontaktować się z Amicą, ale oni zupełnie umywają sie od problemu twierdząc, że to nie ich wina a kilkaset osób pewnie kłamie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ditoski: no jak to co, to samo, co małżonki zwykle w takich sytuacjach mówią, gdy z samochodem podobny problem się im przydaży: powiedz, że jak otwierałeś piekarnik, to on tak jakoś opadł i sam nie wiesz, jak to się stało, a w ogóle to jej wina, bo mogła ci powiedzieć, że on tak nagle opada, a poza tym ty się spieszysz, bo masz siłke umówioną na 17 i już wychodzisz, a
@Mysliwy_: Nie wiem czy to to było dokładnie, demola w lato używałem na grilla i mi się nazwa przypomniała. Takie są spraye do czyszczenie grilli, rusztów i piekarników, bardzo dobry jeśli chodzi o usuwanie zabrudzeń bo psikasz i masz w poważaniu, potem poprzecierasz. Tylko po użyciu nie chowaj pod tacę w piekarniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RozowaLady: Wymieniłaś na jakąś nie firmową od szklarza? Tj nie