Wpis z mikrobloga

@ditoski: do 300zł, ale to w sumie zależy od szklarza (ile Ci za szybę policzy), to było dobrych kilka lat temu, ale za klej to ze 20 - 30 zł, a szybka ok. 200 - 250zł chyba, ale możliwe że i poniżej 200 (bez kitu już nie pamiętam). Wyszło na pewno taniej niż zamawiać u producenta same drzwiczki (dzwoniłem, da się, ale za taką cenę, że bardziej opłaca się samemu
  • Odpowiedz
@ditoski: zanotuj dokładnie jaki masz model z tabliczki znamionowej i szukaj części albo dzwoń do autoryzowanego serwisu i wzywaj ich do roboty. Wcale tak drogo nie liczą bo współpracują z okolicznymi warsztatami i mi za naprawę zmywarki policzyli za część, dojazd i naprawę 180 złotych. Nie ma sensu kombinować samemu albo szukać fachowca bo będzie się uczył na twoim sprzęcie.
  • Odpowiedz
@sicknature:
@swiatusss:
dzwoniłem do serwisu, nowa szyba to coś koło 120 zł, gwarancja nie obejmuje elementów szklanych. Do tego robocizna i dojazd, więc nie jest najgorzej.

dzięki za wsparcie w tej trudnej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzwoniłem do serwisu, nowa szyba to coś koło 120 zł


@ditoski: Jak Ty to zrobiłeś? Coś tania ta szyba, Ja mam swoją już z 12 Lat chyba kiedyś siostra zostawiła demola czy coś podobnego to wywaliło od środka razem z moimi grzankami. Tylko ruszta wygięło
  • Odpowiedz