Wpis z mikrobloga

@MiejscaWeWroclawiu: uprawiać sporty zawsze jest dobrze - w sposób i miejscach które nie przeszkadzają innym. Blokować pół miasta i r----------ć plany kilkuset tysiącom mieszkańców aby 5000 baranów sobie pobiegało - źle.
  • Odpowiedz
Blokować pół miasta i r----------ć plany kilkuset tysiącom mieszkańców aby 5000 baranów sobie pobiegało - źle.


@Diabl0: nie wiem odnotowałeś fakt, że ten bieg będzie trwał w nocy.
Ale c--j tam, nazwać kogoś baranem lub zjebem tak na zapas - nie zaszkodzi, nie?
  • Odpowiedz
@MiejscaWeWroclawiu: nie dalo rady wrzucic linka do strony polmaratonu, trzeba clickbaita do siebie wrzucic, bo sie szekle nie zgadzaja...

@plecak_odrzutowy: niestety mistrzu nie w nocy, tylko start jest w sobote o 22, a to oznacza ze trasa jest juz od 19/20 zablokowana. Gdyby jeszcze biegla obrzezami miasta, lub sensownie po 2 dzielnicach (a jest to k---a banalne do zrobienia) to pal licho. Ale trasa to petla dookola rynku
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: przeżywacie, jakby ten bieg miał się rozpocząć w poniedziałek o 7:00 i skończyć w piątek o 17.
O 19 w sobotę, w dzień wolny od pracy kawałek miasta będzie zablokowany a ludzie skaczą sobie do oczu. Miejcie chociaż trochę RiGCzu...

  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy: a widziałeś co się działo w zeszłym roku? Totalna dezinformacja, b----l w objazdach (a w zasadzie ich brak), nieudolność służb porządkowych które nie umiały pokierować ruchem ani udzielić informacji, wielogodzinne korki na drogach, odcięte spore części miasta.
Wiem że dla niektórych może się to wydawać abstrakcją, ale w weekendy wiele osób wyjeżdża z miasta aktywnie spędzać czas. I wiele z tych osób wraca do domów właśnie w niedzielę wieczorem.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: U nas wszystko się zgadza, patronujemy to wydarzenie dlatego jest link od nas. Obserwuje te nocne półmaratony i nie zauważyłem paraliżu komunikacji w tym dniu... W dziennych maratonach faktycznie jest utrudnione poruszanie się po Wrocławiu ale raz w roku nie powinno to tak kolidować z życiem i żeby to był temat do takiego narzekania...
  • Odpowiedz
Wiem że dla niektórych może się to wydawać abstrakcją, ale w weekendy wiele osób wyjeżdża z miasta aktywnie spędzać czas. I wiele z tych osób wraca do domów właśnie w niedzielę wieczorem.


@Diabl0: wyobraź sobie, że jestem jedną z tych osób. Skoro ktoś wyjeżdża z miasta na weekend to nie robi tego w sobotę o 20 tylko w piątek popołudniu/wieczorem/w sobotę rano. Ten argument jest inwalidą. Powtórzę: przeżywacie, jakby ten
  • Odpowiedz
@MiejscaWeWroclawiu: @plecak_odrzutowy:
Panowie wy byliscie keidys we wroclawiu? Widzieliscie ten nocnypolmaraton rok temu?
Widzieliscie korek na psim polu przez kochanowskiego i wyszynskiego? Bo grunwald sienkiewicza most pokoju i bema zawalone?
Serio o ile @plecak_odrzutowy nie jest moze z wroclawia i wydaje mu sie ze to zaden problem. Odciete glowne arterie miasta i cale centrum, bo ruch we wroclawiu jest tak zrobiony, ze albo jedziesz przez centrum albo nie jedziesz.

O tyle wam @MiejscaWeWroclawiu sie dziwie. Grunwaldzki, spoleczny, pulaskiego, hallera, wisniowa powstancow, legionow, pierwszego maja, dubois, drobnera, sienkiewicza - i wy twierdzicie, ze nie to nie jest blokada miasta, nikomu to nie przeszkadza i nie ma korkow. Przypominam te ulice beda zamkniete o 19, nie
  • Odpowiedz
@MiejscaWeWroclawiu: mea culpa - nie zwróciłem uwagi że to jest czwartek, jednak stałem w korkach spowodowanych przez wszystkie miejskie maratony i zawsze będę przeciwny tego typu imprezom gdzie przez nieliczne jednostki cierpi spora część mieszkańców miasta

@plecak_odrzutowy: i co? Myślisz że utrudnienia zaczną się dopiero o 21:59 i o 22:01 znikną? Już raz była afera że służby nie zdążyły zamknąć dróg i z tego powodu odwołano półmaraton. Kolejnym
  • Odpowiedz