Wpis z mikrobloga

ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pussy magnet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
proponuje takie warunki:
- samochód - Ferrari, Lambo, Bugati, Maserati i podobne odpadają... coś rozsądnego cena/jakość i takiego by nie trzeba było narkotykami dealować by na niego zarobić...
- target - nie tylko blachary ale przede wszystkim panie z klasą...
- jeśli model samochodu jeszcze się nie pojawił to wrzucamy go w komentarzu (najlepiej pic related), jeśli się pojawił to plusujemy go - plus od różowego paska liczy się podwójnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ustalajo #logikarozowychpaskow #samochody #pytanie
Pobierz h3xxx - ok ustalmy to raz na zawsze, jaki samochód ma najlepszy/najskuteczniejszy pus...
źródło: comment_5rxItAspgoFZS1Bfg5P7uZWMLcb2qm7E.jpg
  • 225
na którego ciężko zapracował


@blueray: to predzej zrobiloby na mnie wrazenie, bo cenie pracowitosc i ogarniecie, a nie to, jakim autem jezdzi (jedno nie musi sie przekladac na drugie). Lexus to dla mnie tylko nazwa, w ogole sie markami samochodow nie interesuje. Kojarze jedynie, ze jest to drozsze auto, niz matiz :P

Nie zdeskwalifikowalabym kogos tylko dlatego, ze nie ma samochodu i nie ma potrzeby jego posiadania.

Serio - samochod jest
@agaja: oczywiście, masz rację. Z drugiej strony mówi się, że faceci bardziej dbają o swoje auta niż kobiety i - wierz mi - nie jest to tylko polska mentalność. Nie mówię tu o spuszczaniu się nad nowymi felgami do wyhuhanej betuni, raczej o to, że auto powinno być zadbane i posprzątane, szczególnie jeżeli właściciel spędza w nim dużo czasu - to jest kwestia niezależna od zasobności portfela, a bardzo świadczy o
@h3xxx: Biorąc pod uwagę jakie auta podobają się kobietom które znam to: BMW serii 5 (zarówno E60 jak i F10), najnowszy Citroen C5, najnowsza Mazda 6, Passat CC, Audi A5, najnowsza 7 od BMW, Alfa Romeo Gulia, BMW serii 3 (F30), BMW M4, Jaguar XE i XF, BMW X6, Mazda CX-5. Pewnie jeszcze kilka pominąłem, ale generalnie tymi modelami zachwycają się panie mi znane.