Wpis z mikrobloga

Mirki ! Nie mogę się dodzwonić do właściciela mieszkania a mam problem. Wróciłem do domu i widzę, że przecieka grzejnik, w miejscu gdzie jest termostat. Termostat jest stary, od 93 roku nie wymieniane i żaden w mieszkaniu nie działa. Odkręciłem go, w środku jest tylko bolec jakiś, dużo kurzu no i cieknie. Macie jakieś pomysły jak chwilowo to zatkać, żeby później na spokojnie umówić hydraulika ? Przy okazji ma ktoś do polecenia jakiegoś hydraulika w #warszawa #grochow ? To cieknie gorącą i śmierdzącą wodą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pomocy #kiciochpyta #hydraulika
  • 20
  • Odpowiedz
@crazy_mole: Tak zrobię, jak do 30 minut niczego nie wymyślę, to ruszę do nich, ale to jest taka spółdzielnia, która nigdy nie pomaga bo nie ma tego w budżecie :D
  • Odpowiedz
@t-time: bez szans na samodzielną naprawę, potrzebny hydraulik ze spółdzielni, który zakręci wodę w pionie i wymieni zawór. Samodzielnie możesz tam najwyżej wiaderko podstawić.
  • Odpowiedz
@pirus:Głowica robi za atrapę, można sobie kręcić w nieskończoność
@Jarek_P: Byłem w spółdzielni, wyślą Józka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heater: Taka będzie ostateczność chyba. Zobaczymy co Pan Józek ze spółdzielni wyczaruje
  • Odpowiedz
@t-time: niniejszym odszczekuję to, co napisałem wyżej, faktycznie mogłeś to sam naprawić. Po prostu do głowy mi nie przyszło, że naprawa może polegać na czymś takim.

PS: chyba nowy mem, następca dawnego "oooo panie, kto panu to tak #!$%@?ł" właśnie się narodził...
  • Odpowiedz
@t-time: w sumie to się ciesz, że zaślepkę założył. To ewidentnie fachowiec na miarę czeskich "Sąsiadów", mógł spokojnie starą rynnę od grzejnika do klopa Ci pociągnąć. Albo grzejnik wyrwać z mocowań i wyginając rury pionu wystawić go za okno.
  • Odpowiedz