Wpis z mikrobloga

No i proszę a śmieć nigdy nie przestanie tracić na wartości. Podwyżki cen 2017
ale nie przejmujcie się, eksperci od #ekonomia z głównego nurtu powiedzą jak sobie z tym poradzić. Wystarczy tylko mieć telefon. JA PIER... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madry_i_mieciutki: jest super, dzięki niemu jestem kilkukrotnie bogatszy w cięgu 2 lat. Gdyby go nie było leżałbym i kwiczał bo mnie okradają dwa śmiecie złotówka i funt. Nie wiem co byłoby gdyby go nie było bo w złoto nie wierzę. Banksterka manipuluje złotem jak chce.
  • Odpowiedz
@pawlo74: no ale btc to też spekuła. Mi trochę szkoda, że to nie działa jeszcze w taki sposób że mogę stabilnie trzymać kasę, płacić szybko za coś tylko kryptowaluta = spekulacja, okazja do zarobienia.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: nie interesuje mnie spekulacyjny charakter bitcoina, chociaż nie ukrywam, że wykorzystuję i to.
Mnie interesuje przede wszystkim nieinflacyjny charakter tej waluty.
Nikt, k---a nikt! Żaden bankster, żadna inna świnia nie okradnie mnie, nie dodrukuje, nie wytworzy z powietrza. Bitcoina ubywa w obiegu ja staję się bogatszy a śmieci przybywa a ja stawałbym się coraz biedniejszy.

Ja inwestuję w bitcoina długoterminowo. A co cztery lata mam wielkie święto.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: a tu jest kolejny powód dlaczego dziękuję bitcoinowi, że jest Centralna Baza Rachunków – przed finansowym rejestrem (prawie) nie będzie schronienia

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia opublikowany został projekt ustawy przewidującej stworzenie Centralnej Bazy Rachunków. W jednym rejestrze zgromadzone zostaną informacje o niemal wszystkich typach kont bankowych i inwestycji. Finansowy Big Brother będzie jednak miał kilka niewielkich luk.
p.....4 - @madryimieciutki: a tu jest kolejny powód dlaczego dziękuję bitcoinowi, że ...

źródło: comment_ouJfqZLQHc9opa4AFIWTx1bAJYl7nCKU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@damianos: wiem, jak będzie trzeba to będę płacił więcej i nawet spotykał się osobiście. Związek Radziecki był dużo bardziej opresyjnym reżimem a i tak padł, padnie i ten to tylko kwestia czasu.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: ja mam to samo. Jak jedynka wskoczyła z przodu to łatwiej mi było ograniać w mniejszych jednostkach i przełączyłem sobie.

Tak będzie jak mówisz nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. Poprostu wolny rynek już podjął decyzję.
To nie kwestia czy tylko kiedy. Ja przypuszczam, że nie prędko najpierw będą represje, wojna z bitcoinem ze strony rządów. Dopiero potem zacznie się prawidłowa adopcja. To jest niezbędne. Plebs najpierw musi
p.....4 - @rysiekryszard: ja mam to samo. Jak jedynka wskoczyła z przodu to łatwiej m...

źródło: comment_BELVp5V0uWKK2bj9MiWzZkIlAj6gLNFj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz