Wpis z mikrobloga

Nadrabiam zaległości i gram od niedawna w Dying Light. Powiem szczerze, że jestem zachwycony i po wspaniałym Wiedzminie był to doskonały wybór - bo ciężko mi było znaleźć grę, by znów wrócić do czerpania przyjemności z grania. Tak miałem po podstawce i pierwszym dodatku, że w nic mi się dobrze nie grało.
Tak jak mówiłem gra "Dying Light" jest bardzo dobra i jeszcze parę lat temu nie pomyślał bym, że Polska może tworzyć takie hity w dziedzinie gier jak "Wiedzmin 3" czy "Dying Light".
Mam jednak jedno zastrzeżenie. Ja wiem, że Jacek Rozenek podniósł poprzeczkę niewyobrażalnie wysoko - jednak mamy tylu innych doskonałych aktorów dubbingowych, a oni wybrali akurat tego do odtworzenia głosu głównego bohatera... Nie wiem ale totalnie mi nie pasuje ten aktor i w ogóle go nie czuje. Tak jak zawsze gram w gry z Polskim dubbingiem, tak teraz musiałem zmienić dubbing - bo w Angielskiej wersji lepiej wczuwam się w ten klimat. Czy tylko ja mam taką opinię?

#ps4 #wiedzmin3 #dyinglight
  • 7
@maxwol: przyznaje że miałem ten tytuł i nie potrafiac skoczyc z odbiciem sie od ściany w tutorialu musiałem zakonczyc przygode z tym tytułem. Rozczarowanie dziwnym sterowaniem czy własna nieudolnoscia pomimo hype z trailerów. Potem jak juz ogladałem jak inni graja to niestety ta gra nie jest w stylu State of Decay jak mi sie wydawało i jak bym sobie zyczył. No chyba że jest a ja tego nie widze.
@maxwol: gdyby nie wiedźmin 3 imho gra roku 2015. Chociaż dubbing i fabuła ma dużo słabych momentów, do gry wracam chyba 4ty raz (tym razem z dodatkiem). Polecam na najwyższym poziomie oczywiście :).