Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mireczki :)
Mój wpis jest nieco #!$%@?, ale jest prawdziwy i na pewno nie jest to zarzutka ;)

Jestem bardzo zamożną osobą, zwłaszcza jak na mój wiek (32). Mam kilka nieruchomości, bardzo drogi samochód, generalnie nie muszę się w sumie w życiu o nic martwić. Z kobietami mam dużą łatwość. Portfel i atrakcyjność fizyczna działają na nie niesamowicie, normalnie mnie to nudzi i w sumie trochę brzydzi. Wymyślam sobie baaaardzo dziwne i głupie zachcianki i większość jest przez nie spełniana.

Przyszedł czas na naprawdę #!$%@?ą akcję.

Mam taką swoją fantazję, którą chcę zrealizować. Chodzi o płatny seks. Niby wiem, że zawsze się za to płaci ;), ale chciałbym to zaproponować jakiejś kobiecie, tak aby ją totalnie zaszokować. Zaznaczam, że nie chcę korzystać z usług prostytutek, nie zależy mi na dziewczynie poznanej w klubie, nie pójdę do burdelu itd.

Mam taki pomysł, żeby zaproponować to agentce nieruchomości. Jestem w trakcie kupowania nowego mieszkania w centrum Warszawy. Opiekuje się mną bardzo ładna dziewczyna, takie mocne 9/10. Wiem, że za udaną transakcję dostanie (dla niej) bardzo dużą prowizję. I mam taki pomysł, żeby powiedzieć jej, że kupię rzeczoną nieruchomość (bo chcę to zrobić), ale tylko jeśli da się teraz przelecieć :) No i najlepiej by było to zrobić właśnie podczas oględzin mieszkania ;)

Jak wg Was powinienem to powiedzieć? :) Wprost? Jakoś eskalować napięcie? :) Jestem przekonany, że ona spotkałaby się ze mną, gdybym zaproponował randkę, ale wtedy moja fantazja nie zostanie zrealizowana :) No mireczki - liczę na Waszą kreatywność :)

#seksy #rozowepaski ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 37
  • Odpowiedz
@damianooo5: "ale zdradzę jeden główny. Facet który osiągnął w młodym wieku taki stan materialny jest w pewnym sensie samcem alfa " XDDD powiedz to większości informatyków którzy się dorobili
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie moge sobie przypomniec w jakiej ksiazce czytalem o podobnej akcji, byla to autobiografia jakiegos dealera, ktory zaopatrywal w prochy celebrytow w USA. Zrobil dokladnie to samo, zaproponowal seks w zamian za kupno nieruchomosci od agentki. Ta bez zwloki sie zgodzila. Bylo to powiedziane wprost wiec i tobie proponuje to samo, pomysl moim zdaniem bardzo dobry.
  • Odpowiedz
OP: @siea01: Nie, bo się ujawnię ;) @Jelen_Maurycy: Właściciel jeździ lepszym samochodem, serio ;) @mariusz1987: No i jak? Spróbowałeś z innej przeglądarki? @Ofszorowiec: Ciekawe. Jak sobie przypomnisz tytuł to napisz proszę :) No nic - chyba po prostu powiem wprost. Podczas spotkania będę jej niby przypadkowo dotykał (pomoc podczas zdejmowania okrycia itd.).

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP: @Ofszorowiec: No tak, ale nie mogę tak bez finezji jej kazać kleknąć do miecza. Zanim zapytam muszę zbudować jakieś napięcie, tak będzie ciekawiej. Chyba nie zrobiłem nigdy w życiu nic bardziej #!$%@? :) Dobra, zobaczymy co z tego będzie :)

Jutro mam umówione spotkanie na wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz