Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mireczki :)
Mój wpis jest nieco #!$%@?, ale jest prawdziwy i na pewno nie jest to zarzutka ;)

Jestem bardzo zamożną osobą, zwłaszcza jak na mój wiek (32). Mam kilka nieruchomości, bardzo drogi samochód, generalnie nie muszę się w sumie w życiu o nic martwić. Z kobietami mam dużą łatwość. Portfel i atrakcyjność fizyczna działają na nie niesamowicie, normalnie mnie to nudzi i w sumie trochę brzydzi. Wymyślam sobie baaaardzo dziwne i głupie zachcianki i większość jest przez nie spełniana.

Przyszedł czas na naprawdę #!$%@?ą akcję.

Mam taką swoją fantazję, którą chcę zrealizować. Chodzi o płatny seks. Niby wiem, że zawsze się za to płaci ;), ale chciałbym to zaproponować jakiejś kobiecie, tak aby ją totalnie zaszokować. Zaznaczam, że nie chcę korzystać z usług prostytutek, nie zależy mi na dziewczynie poznanej w klubie, nie pójdę do burdelu itd.

Mam taki pomysł, żeby zaproponować to agentce nieruchomości. Jestem w trakcie kupowania nowego mieszkania w centrum Warszawy. Opiekuje się mną bardzo ładna dziewczyna, takie mocne 9/10. Wiem, że za udaną transakcję dostanie (dla niej) bardzo dużą prowizję. I mam taki pomysł, żeby powiedzieć jej, że kupię rzeczoną nieruchomość (bo chcę to zrobić), ale tylko jeśli da się teraz przelecieć :) No i najlepiej by było to zrobić właśnie podczas oględzin mieszkania ;)

Jak wg Was powinienem to powiedzieć? :) Wprost? Jakoś eskalować napięcie? :) Jestem przekonany, że ona spotkałaby się ze mną, gdybym zaproponował randkę, ale wtedy moja fantazja nie zostanie zrealizowana :) No mireczki - liczę na Waszą kreatywność :)

#seksy #rozowepaski ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 37
OP: @adgebworthy: Mylisz się, to się nie wyklucza :) @proba1: No nie wiem, myślę, że to trochę moje zboczenie...@wszedzieinator: Tak się nie da :) Jak już powiem to nie będzie się dało powiedzieć ŻARTOWAŁEM! :D @mariusz1987: Pracujesz w nieruchomościach w Wawie? :) @Jelen_Maurycy: Nie podam marki i modelu, bo takich w stolicy jest maksymalnie 5... Zapłaciłem za niego prawie 500k. Sportowe auto, ma ponad 400KM.

Ten komentarz
OP: @mariusz1987: Możesz napisać do mnie wiadomość prywatną? :) To podobno najlepsza laska w całej branży agentów nieruchomości ;) Jak to jest ta, którą znasz to chyba padnę ze śmiechu :D @Jelen_Maurycy: Nie wiem, nie byłem tam nigdy :)

Serio nikt jakiegoś fajnego pomysłu nie podsunie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling