Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 94

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#westworld #fringe
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 94

Tag...

źródło: comment_1QmMHvwRxntfvrSQxiVpqMJqV54xZxSx.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Westworld (2016) 71.9% (1187)
  • Fringe: Na granicy światów (2008) 12.7% (209)
  • Żaden / Oba 15.4% (255)

Oddanych głosów: 1651

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co??? Fringe, jako jeden z najzajebistszych seriali świata, przegrywa w taki sposób... To znaczy tyle, że albo mało osób go oglądało, albo że ja muszę obejrzeć Westworld... A najpewniej i jedno i drugie.
  • Odpowiedz
@morelowypasikonik: Nie głosowałem. Nie twierdzę, że westworld jest lepszy, albo gorszy. Dwa zupełnie różne seriale, których porównywanie nie ma większego sensu ;) Dla mnie ta bitwa seriali też nie ma sensu, i nie biorę w niej udziału, czasami jak się w gorących wyświetli i coś przeczytam to odpowiem ;) jak już to powinny być seriale nie tyle co tego samego gatunku, a tego samego typu, a nie wszystko do jednego
  • Odpowiedz
@Matt_888: Już chyba nie zrozumiem o co chodzi z fenomenem Westworld, tyle kasy w aktorów, efekty itd. a cała historia jest tak beznadziejna i przewidywalna, że szkoda gadać.
  • Odpowiedz