Wpis z mikrobloga

@Clermont w dyscyplinie Włodarczyk jedynym kryterium jest "#!$%@? #!$%@? kto dalej", w piłce nożnej występują różne kryteria oceny względem innej pozycji na boisku, równie dobrze mogę napisać że Zidane nie strzelił w karierze nawet 20% tego co Lewy
@Clermont jeśli porownasz kto ma lepszy drybling albo ostatnie podanie to jasne że będzie to Zidane, ale jeśli weźmiesz pod uwagę to czy Zidane był lepszym pomocnikiem niz Lewy napastnikiem to już takiej wielkiej różnicy nie będzie. Poza tym ja nie jestem w stanie podać nazwiska innej zawodniczki w konkurencji Włodarczyk oprócz niej samej
@Clermont: nie wiadomo, może się okazać, że setny z miliona, bo jakby rzut młotem trenowało tyle osób co piłkę nożną okazało by się, że kilkadziesiąt osób rzucało by parę metrów dalej
@PanKompromitacja: To nie wina młota, że się nim nie interesujesz.
@PanVersi: To dla jakiego n można powiedzieć, że n-ty zawodnik z miliona jest lepszy od pierwszego ze stu? n<20, n<100, n<1000, n<9000? Może twierdzisz, że pierwszą dziesiątkę powinni stanowić sami piłkarze? Wawrzyniak jest pewnie wśród najlepszych 9 tysięcy piłkarzy na świecie, więc powinien być wyżej od Włodarczyk.
@Clermont: Staram ci się tylko uzmysłowić skalę trudności w zaistnieniu w danym sporcie, czego dużo ludzi nie dostrzega. Nie twierdzę że Włodarczyk jest gównem, zasłużyła wg mnie przynajmniej na top 2. A porównanie z Zidanem sam przytoczyłeś. Był lepszym piłkarzem, ale różnica na pewno nie jest aż tak duża jak piszesz. Po prostu na pewne rzeczy trzeba patrzeć nieco szerzej, czego na przyszłość ci życzę.
Staram ci się tylko uzmysłowić skalę trudności w zaistnieniu w danym sporcie, czego dużo ludzi nie dostrzega.


@PanVersi: Już z dziesiąty raz o tym dyskutuję na wykopie, więc chyba wiele ludzi to dostrzega. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyżej napisałem, dlaczego ten argument jest inwalidą. Ty stawiasz hipotezę, że gdyby dołożyć trochę młociarek, to Włodarczyk mogłaby spaść daleko. Równie dobrze może być tak, że jednak wycisnęła ona wynik