Wpis z mikrobloga

Zna ktoś kogoś kto zajmuje się świecami samochodowymi (diesel - bmw). Dzisiaj mój samochód odmówił posłuszeństwa mimo że akumulator ok. Dwie świece nie grzeją na 100% bo komputer pokazuje jednak 2 speców nie było wstanie wykręcić i się poddało. Potrzebuje kogoś kto ogarnie a jak przekręci gwint to będzie umiał ogarnąć fakt dalszej naprawy.

#krakow #mechanikasamochodowa #samochody
  • 34
@MasterSoundBlaster: No dla zmyłki czasem można użyć.
Ale tak poważnie znacie kogoś kto ogarnia temat?! Jutro sam będę wymieniał sterownik od świec bo przyszedł mi nowy bo odnoszę wrażenie że 2 pozostałe świece również nie grzeją.
@TypowyPolskiFaszysta: Dzięki za kontakty. Znam te serwisy chociaż u nich nie byłem. W poniedziałek będę musiał dzwonić puki co zostałem uziemiony. Jak ja przeżyje poniedziałek jak samochód nie odpali?! przecież ja nie umiem się komunikacją miejską poruszać, oprowadzi ktoś?!:)
@Dreamek: z tego co się orientowałem przed wymianą w kilku warsztatach to jak im się nie uda, to nie próbują dalej, a jak się zerwie to wzywają firmę zewnętrzną, oni przyjeżdżają z narzędziami i wymieniają bez rozbierania silnika. Wtedy koszt wymiany z kilkudziesięciu złotych (przynajmniej u mnie) za jedną wzrasta do 300.
A ja osobiście wymieniłem właśnie w RGK, które poleca @TypowyPolskiFaszysta - generalnie parę rzeczy u nich robiłem, bo wydają
@Alpha_Male: dzieki za odpowiedz w poniedzialek tam zadzwonie/podjade. Obawiam sie zevuslysze to co wszedzie ze jak nie idzie to nie walcza. Jednak warto a wrecz juz musze.

@Stulejusz_Wielki: no jak to dziadostwo wykrecic nie zrywajac swiecy.

@bigger: n47, przy -10 odpalal. Potelepalo i jakps dawal rady. Obawiam sie ze teraz mogl pasc sterownik swiec dodstkowo. Dlatego jutro go wymienie zapobiegawczo bo mam jeszcze jeden. Dziwi mnie fakt ze ikonka