Wpis z mikrobloga

@EmperorT: Nie wiem, czy to łamie regulamin Allegro, czy nie, ale chyba dalej można bez problemu kupić (ar)modafilnil w różnych indyjskich sklepach internetowych.
  • Odpowiedz
@Nocnik123: nie wiem, ale takie Jak były wszędzie polecane, pod język. Pomijając cholerny ból głowy (potem dolozylem choline i to akurat przeszło) to nic kompletnie nic się nie zmieniło w mojej koncentracji itp.
  • Odpowiedz
@Nocnik123: i #!$%@? udowodnilem sprawdzając na własnej skórze, rozumiesz? Stosowalem się do zaleceń firmy w której kupiłem więc chyba nie wziąłem sobie dawek które by nie działały z czapy. Ty zarzucasz mi kłamstwo nie ja Tobie. Cześć, nie wolaj mnie.
  • Odpowiedz
@EmperorT: ciekawe co jest w rzeczywistości w tej tabletce, wcale nie ma pewności, że jest w niej modafinil, równie dobrze może być to zwykła wyjebka :<
@WolfSky: noopept musi być brany regularnie przez około miesiąca, a efekty są bardzo subtelne... Natomiast modafinil działa na sto procent, chociaż w zależności od źródła mogą być spore różnice i różne efekty uboczne. Taki modafinil jest nawet w mojej książce do chemii leków.
  • Odpowiedz
@WolfSky: na jednych działa na innych nie, ja tam tylko przytyłem od tego i miałem wyraźne sny... Za to rzeczy takie jak modafinil czy metylofenidat działają na 100%, tylko lipa z pewnymi źródłami
  • Odpowiedz
@WolfSky: kierunek studiów zobowiązuje, poza tym testowałem rzeczy o wiele lepsze typu selank/semax i jedno mogę powiedzieć, te wszystkie superlatywne wypowiedzi producentów można włożyć między bajki, a większość badań o przyroście komórek mózgowych itp to badania na szczurach. Natomiast modafinil to substancja używana przez wojsko w usa czy we francji.
  • Odpowiedz
@WolfSky: koleś się pyta czy można sprzedawać modafinil na allegro, a Ty mu wyjeżdzasz, ze noopept to placebo hahahha
mirkowi mędrcy, którzy nie rozumieją co to placebo i szastają tym pojęciem na prawo i lewo, bo nic nie poczuli, a to wynika z nich braku umiejętności samoobserwacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nootropy z debila nie zrobią erudyty - przykro mi
  • Odpowiedz