Wpis z mikrobloga

Dzieci znajomej maja xboxa, bylismy u niej wczoraj i matka pozwolila wlaczyc na chwile, zebysmy mogli w fife razem pograc. Patrze, ze maja dwa pady, ale graja jednym - na zmiane, po polowie meczu. Pytam czemu. I mi mowi kobita, ze w sklepie jakis #!$%@? jej powiedzial, ze na jej telewizorze dwa nie beda dzialaly!
"Musi pani kupic nowy, polecam ten tutaj - na tym beda mogli grac w fife razem". Jakim trzeba byc bezczelnym #!$%@?, zeby babie wciskac sprzet, ktorego nie potrzebuje? Nigdy w zyciu nie widzialem wczesniej xboxa na oczy, ale w 2 minuty wlaczylem drugiego pada, skonfigurowalismy konsole i chlopaki grali w fife we dwoch.

W poniedzialek pojade do tego sklepu i zobaczymy, czy mnie tez beda probowali naciagnac.

#januszebiznesu #oszukujo #bialystok
  • 60
  • Odpowiedz
@futbolski: ja w to nie wierze, ta znajoma na bank #!$%@? od rzeczy, mi koleżanka próbowała wmówić ze jak przyszła po kabel koncentryczny do podłączenia anteny telewizyjnej to jej wcisnęli skrętkę rj45 i wmawiała mi ze sprzedawca jej to dał i powiedział ze będzie ok a dopiero później się okazało ze to ona się pomyliła.
  • Odpowiedz
@futbolski: Aż mi się przypomniał jeden #!$%@? z mediamarktu który mi wcisnął rozszerzoną gwarancję twierdząc, że po jej wykupieniu wymienią mi lapka bez wnikania w przyczyny uszkodzenia. Cyt. "jak się kiedyś zepsuje to najlepiej złamać na kolanie albo wbić gwóźdź i tak wymienią na nowy albo zwrócą forsę" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dopiero po pewnym czasie zorientowałem się jakim trzeba być debilem żeby coś takiego łyknąć (
  • Odpowiedz
@gerwant2k:
Wiek i płeć nie ma znaczenia. Sam 'konfigurowałem' Xboxy 360 kolegom, którzy mają po 20, 30 i 40 lat, dla których wielkim wyzwaniem było podłączenie konsoli do HDMI w telewizorze, oraz do prądu, a przeczytanie instrukcji obsługi to w ogóle była rzecz niewykonalna. Niektórzy po prostu są tacy antytechnologiczni.
  • Odpowiedz