Wpis z mikrobloga

@terwer358: Jakieś żydki rozpropagowały małpę w celu szkalowania Polaków, a głupie wykopki łyknęły to jak pelikany i sami zaczęli powielać. Sami siebie nie szanujecie, a potem się dziwicie, że wszyscy wokół szkalują Polskę (vide obozy koncentracyjne, nazywanie nas "potatoes", kawały o Polakach, itd. itd,)


@Bethesda_sucks: no #!$%@? w końcu ktoś to napisał! Już myślałem, że tylko mnie to tak wkurza. Dzięki cumplu
  • Odpowiedz
@KonfederatZBaru: To tylko pokazuje, że średnia wieku na wykopie to jakieś 12 lat, bo nie wierzę żeby dorośli ludzie mogli być aż tak głupi. Plują na nich, a oni jeszcze otwierają gęby i proszą o jeszcze. Muszę przyznać, że ten co to wymyślił miał głowę na karku.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Ja nie mówię o żadnym żydowskim spisku. Mówię o normalnej wojnie informacyjnej, która dzieje się wszędzie, na każdym portalu, każdego dnia - i jest inspirowana przez naszych sąsiadów (głównie przez Rosjan, jak mniemam). Przygotowuje krótki wpis o wojnie informacyjnej na podstawie wykładów doktora Rafała Brzeskiego. Może ktoś przeczyta i zmusi go to przynajmniej do zastanowienia.
  • Odpowiedz
@RedBulik: Najżałośniejsze tutaj jest to, że to się wzięło z niezrozumienia co właściwie wyśmiewał Stanisławowski. On przecież wcielał się w postać, którą chciał obśmiać. Wykazywał pozorność poczucia wyższości i lepszości. Taka jest istota satyry. Wcielił się w dorobkiewicza emigranta, który ledwo zarobił pierwsze pieniądze i już ma się za bogatego obywatela Ameryki, nie to co "biedaki" z tej Polski, której za swój kraj już nie uważa. Ma się za bogacza,
  • Odpowiedz
Ja bierdole, dawno nie byłem na vikopku i chyba ewoluuje on w jakąś wariację Polish Canadians in Ontario czy coś takiego XD Kuźwa wojny informacyjne przez śmieszne meme, zagraniczny interes, trzymajcie mnie
  • Odpowiedz