Wpis z mikrobloga

w Austrii to jest sport narodowy, ktoś wcześniej przytoczył statystyki, gdzie w 2015/16 każdy konkurs TCS oglądało srednio ok. 33miliony widzów


To ten procentowy udział?
@reakcjanocnej no wyzej napisałem, że procentowy udział oglądalności skoków w Austrii jest wyższy niż w Polsce, a nie calkowity. Niemniej jednak widzę, ze rzniesz glupa i próbujesz manipulować wybierając komentarz bek kontekstu. To że nie czytasz ze zrozumieniem to już twoja sprawa. 33miliony gromadził każdy konkurs TCS przed telewizorem na swiecie, nie wliczano ludzi oglądających streamy czy relacje/powtorki.

PS. Nie wiedziałem, ze są tu madrale, którym trzeba się tłumaczyć, ze sie wie
@Klepajro: Ja tu widzę, że jak na razie to tylko ty tu wspomniałeś o piłce kopanej.
Poziom gówna to ciekawe stwierdzenie, oj wyczuwam jakiegoś Janusza futbolu.
Poza tym nie odpowiedziałeś na meritum, skąd wiesz, że autor to fan piłki kopane?
@oiio: @Tudor: W USA zawody Pucharu Kontynentalnego przyciągają więcej widzów niż zawody Pucharu Świata np. w Sapporo czy Kuusamo.
A co do Holandii i ich oglądalności skoków, taka ciekawostka - ostatni aktywny skoczek z Holandii, Lars Antonissen (wystąpił nawet w PŚ w Oslo w 2014 - przeszedł kwalifikacje!), zakończył w zeszłym miesiącu karierę - zawodnikiem był mocno średnim - jednak zawody Letniego Grand Prix w tym roku - te które