Wpis z mikrobloga

słyszeliście może kiedyś o skrypcie/crm do zarządzanie hotelem/pensjonatem? Chciałbym przejść na zamówienia online i potrzebuje jakiegoś crm co obsłuży takie zamówienia online+telefonine (topewnie recznie wprowadzane dane), ok. 40 pokoi. Jest takie coś czy musiałbym od postaw pisać?

#crm #turystyka #hotelarstwo #programowanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarwys: sa gotowce, niekoniecznie darmowe. Kazde ma swoje zady i walety.
Jako theme do wp/joomla, jako pluginy do nich, cale skrypty standalone, systemy do bookowania online. Czego dusza zapragnie. W ostatecznosci woocommerce i troche pracy/tez gotowce
Google + angielski raczej zeby znalezc tego sporo
  • Odpowiedz
@taju: to że płatne to jestem świadomy i mogę zapłacić, chodzi mi o jakiś gotowy, przeznaczony właśnie do branży turystycznej + dodatki od programisty (moj zakres), nie chciałbym takiego totalnego składaka z woocomerce i milionem wtyczek
  • Odpowiedz
@jarwys: jak po taniosci, to pewnie wp + plugin za kilka euro. Hotelwp, ezee book, czy co tam ci przypasuje.
Jak nie wp, to nie googlaj hotel crm tylko hotel booking system lub hotel reservation system.
  • Odpowiedz
  • 0
@jarwys: Odoo z wtyczką hotel management. Musiałbyś tylko obsłużyć zamówienia online, aby były sczytywane z twojej strony. W odoo możesz obsłużyć całą firmę i jest bardzo perespektywiczne na przyszłość.
  • Odpowiedz