Wpis z mikrobloga

Mirki taka sytuacja. Dziwi mnie bezmyślność oraz zachowanie niektórych kierowców i tego nie ogarniam. Oczywiście jak co "roku zima zaskoczyła drogowców" no bo jak inaczej. Pomijam fakt, że trąbią w radiu i telewizji, że zima #!$%@? no to dostosowałem się do warunków pogodowych i jadę sobie spokojnie 70-80 km/h a miałem do przejechania 200 km i chciałem dojechać bez przygód a tu jak nie jakiś Janusz rozklekotanym passerati to Seba w bi em dablju "#!$%@? lewy pas" i jedzie, wyprzedza wszystkich nie myśli, że powoduje swoją jazdą zagrożenie dla innych uczestników ruchu mogąc wpaść w poślizg i uderzyć w inny pojazd. Jak lubią #!$%@?ć to na tor a nie na publiczne drogi jak brakuje adrenaliny.Zacząłem się zastanawiać jak oni jeżdżą latem jak w takiej pogodzie po 120-130 mają na blacie. Prędzej czy później zaliczą dzwona na jakimś zakręcie tylko mam nadzieję, że nikt przez to nie ucierpi a takich frajerów mi nie szkoda sami się wykończą; selekcja naturalna. No więc tego bęc i apeluje o rozwagę.

#truestory #takbylo #takaprawda
Pobierz henakel - Mirki taka sytuacja. Dziwi mnie bezmyślność oraz zachowanie niektórych kier...
źródło: comment_ZRJHyaHnRQTmOx6bAkuZC2ZPit3GoFIW.jpg
  • 7