Wpis z mikrobloga

Mirki, czy potrafilibyście poślubić nie-dziewicę? Jak o tym myślę to wydaje mi się że nie umiałbym pokochać kobiety w którą jakiś Seba wkładał parówkę. Na szczęście nie mam takiego problemu bo moja Ukochana jest czysta, ale zastanawiam się czy mógłbym ją kochać całym sercem ze świadomością że spuszczał się w nią jakiś brudas? Nie sądzę, ale ciekawi mnie jakie podejście mają do tego inni niebiescy

Podkreślam że nie chodzi tu o przejściową dziewczynę w liceum tylko matkę Waszych dzieci

#zwiazki #s--s #rozowepaski

Czy wziąłbyś za Żonę kobietę z przebiegiem?

  • Nie, brzydziłbym się 44.1% (60)
  • Tak, to mi nie przeszkadza 55.9% (76)

Oddanych głosów: 136

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sharpsword:

Wolałbym być sam do końca życia niż być beta-cwelem dla dziewczyny która była dostępna dla każdego kto wykazał trochę inicjatywy w jej kierunku.

Bo dokładnie tak wygląda każdy związek. I na przykład jeśli kobieta weźmie ślub ponownie, po kilku latach nieudanego małżeństwa, to jest brudną k*rwą i nie zasługuje przecież już na szczęście. Dzięki Bogu mężczyzn to nie dotyczy, co nie?

Nie mógłbym kochać kobiety którą koledzy podawali sobie jak jointa
  • Odpowiedz
@sharpsword: Zdecydowanie polecam wiązać się z czystymi, kulturalnymi, chrześcijańskimi, polskimi dziewczętami. P-----l to, co ludzie piszą, szczególnie różowe - w miarę możliwości poszukaj dziewicy, aczkolwiek jeżeli się nie uda to trudno - będziesz musiał przeboleć jej wcześniejsze przebolcowanie przez innego, co w dzisiejszych czasach jest dosyć częstym zjawiskiem.
  • Odpowiedz
@agaja: spoko, ale tak naprawdę dyskutujemy o problemie Mirka, a nie stricte o czystości i KK, bo ja naprawdę nie mam z tym problemu czy ktoś się rucha czy nie i w co wierzy, póki nie wyrządza innym krzywdy. Ani się z tego nie nabijam, ani nic podobnego.
Opory Mirka są absurdalne według mnie, ale to moja opinia. Jak chce, może sobie szukać dziewicy, powodzenia.

Od siebie dodam że mnie
  • Odpowiedz
Mam głęboką nadzieję, że wszyscy szanujący się, wierzący ludzie, którzy to przeczytali i popierali Cię, w tym momencie przeszli się z zażenowania po pokoju. Bo ten tekst, a zwłaszcza zakończenie, doskonale podsumowuje jakim przykrym i małym człowiekiem musisz być.


@Halak: jestem wierząca i choć jestem zwolenniczką czekania z kwestiami fizycznymi do ślubu, uważam, że to, co autor wyżej napisal jest mocno smutne i ma chlop chyba jakes skrzywienie. .(albo rzeczywiście to prowokacja,jaj wyżej juz zasugerowano :p )

Zdecydowanie jestem za podejściem do seksu takiego, jak ma KK, ale nie uważam, że każdy wybierający inna drogę to od razu d----a/dziwkarz. Tutaj kłania się to, o czym pisal @kopalina - Chrystus faktycznie wybaczyl prostytutce. Rzeczywiście rzekł wtedy "i nie grzesz więcej", jak zauważył @rysiekryszard. Ale czy chęć "ustatkowania"się i ślubu nie jest oznaką chęci zaprzestania czynienia grzechów nieczystości,
  • Odpowiedz
@Halak: W---------j z mojego wpisu, co za ludzie, piszę że c--j mnie obchodzi zdanie latawic to ta jeszcze musi sie wcisnąć z promowaniem k-------a, won

jak rozumiem, Ty swojej przyszłej żonie również oferujesz czystość?


@agaja: Chyba
  • Odpowiedz
@kopalina: ja uważam, że każdy sam sobie dobiera kryteria do związku. Twoje prawo, jakkolwiek wcale nie jest to wiele lepsze kryterium od żądania "nietknietej".


@agaja: sęk w tym że nie żyjemy w średniowieczu czy kraju muzułmańskim i duża rzesza ludzi nie donosi dziewictwa do ślubu, a ci co doniosą - to albo rzeczywiście z przekonań, albo ze stulejarstwa.
Oby się nie zawiódł i nie był wiecznie sfrustrowany z
  • Odpowiedz
Chyba się trochę zapędziłaś


@sharpsword: a z jakiego powodu tak uwazasz?
Czyzbys byl z tych, ktorzy uwazaja, ze kobieta ma dla niego utrzymac czystosc, a zanim sie z nia ozeni, tohulaj dusza? A nie sadzisz, ze kobieta, ktora zachowuje dziwictwo do slubu rowniez moze oczekiwac od mezczyzny, ze nie spal z innymi? ..
Idac Twoim tokiem rozumowania - wtedy taki chlop jest dziwkarzem (skoro kazda kobieta, ktora nie jest czysta, to d----a, to wszyscy mezczyzni spiacy z ktorakolwiek, to dziwkarze).
Mam nadzieje, ze nie, bo to by
  • Odpowiedz
a z jakiego powodu tak uwazasz?


@agaja: Bo nie powinno Cie interesowac moje zycie seksualne.

skoro kazda kobieta, ktora nie jest czysta, to d----a, to wszyscy mezczyzni spiacy z ktorakolwiek, to
  • Odpowiedz
@sharpsword: jaki nasz problem? poza tym - ja Ciebie nie znam, ale uwazasz, ze Ty znasz mnie i o mnie weisz wszystko? Skad wiesz, w jakim ja sie obracam towarzystwie? :) Zajmujesz sie astrologia/wrozeniem?
Twoje zycie seksualne mnie nie interesuje w ogole - ale sam o nim zaczales temat otwierajac niniejsza dyskusje.

To tylko Twoje feministyczne wymysły które powtarzasz bo jest Ci wygodnie, nie ma to żadnego oparcia w biologii ani psychologii ani w żadnej innej nauce, jeśli masz dowody na poparcie swojej bzdurnej moim zdaniem hipotezy to proszę o sprostowanie, jestem otwarty na wszelkie argumenty


@sharpsword: kolego - bardzo negatywnie wyrazasz sie o kobietach, ktore nie sa dziewicami
  • Odpowiedz
@agaja: haha wiedziałem, wy WSZYSTKIE pseudointelektualistki jesteście TAKIE SAME: nigdy nie macie argumentów, tylko emocjonalne rzygi na kilka stron, żeby skwitować że rozmówca nie jest godzien myć wam waszych prekariackich stópek + udawana uprzejmość ahh :D

Spójrz na wpis @rysiekryszard, a później na swój bełkot, który nie ma ŻADNEJ treści- ot, zwykły ból d--y i pisanie z samą sobą. Dziwkarz...bla bla bla...wulgarny i agresywny...bla...dziwkarz...hipokryzja...onegdaj...aniżeli...

I ty piszesz że
  • Odpowiedz
@sharpsword: wiezi nie czuje.
Gdybys uwaznie przeczytal, co pisalam, moze daloby sie dojsc do sensownych jakichs wnioskow.
Natomiast nie uwazam, aby jakakolwiek dyskusja w takim tonie miala sens. A proby obrazenia zupelnie mnie ruszaja.
No, ale to juz tyle ode mnie.
  • Odpowiedz
@agaja:
A nawet jeśli przełknąłbym to upokorzenie, to pozostaje kwestia telegonii a to już jest nie do przeskoczenia i wracamy do punktu wyjścia.

Facet wierzy w telegonię . Daj mu spokój ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz