Wpis z mikrobloga

#komunikacjamiejska Słuchajcie. Jest akcja i rozkręcam gównoburzę. Tramwajarze w moim miescie od zawsze na przystanku pętli nie stają na przystanku tylko zatrzymują się w połowie pętli i dopiero gdy czas odjeżdzać to podjezdzaja i zbieraja ludzi. Denerwuje mnie to ale bardziej niz mnie szkoda mi bylo starszych ludzi i malych dzieciakow wracajacych ze szkoły. Dzwonię na numer ds skarg ale tam nikt nie odbiera. Zadzwoniłem do dyspozytorni a tam dyspozytor był opryskliwy i widac było ze gowno sobie z tego zrobią. Slyszałem ze robią tak dlatego bo dostaja dodatek za oszczednosc energii/paliwa (bo kierowcy tez tak robią) .
Napisałem maila do tamtejszego mzk ale z kim powinienem się jeszcze skontaktować aby ukrócić to działanie?
  • 6
@Testopisior Mnie kiedyś kierowca-dupek #!$%@?ł z autobusu na pętli, jak wszedłem nie na przystanku, tylko w połowie. Dodam, że miałem wielkie siaty z zakupami i padał deszcz. Ale nie, #!$%@?, ty masz stać i moknąć, bo #!$%@? chce sobie przez telefon pogadać. Takie tam #gorzkiezale