Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?ę się w zasadzie tylko w facetach, którzy są inteligentni, empatyczni i nie naciskają na seksy. Jak ktoś szybko coś próbuje to mnie obrzydza i wręcz wkurza, bo to znaczy, że jestem głównie żywą lalką dlatego kogoś. Czasem może być jakaś słowna aluzja, czasem na cycka można spojrzeć, wyraźić oczami, że ktoś się komuś podoba, ale ataki macane są fuj. Dla mnie to będzie 80% rozmowy, żartów i 10 % subtelnych znaków oraz 10% niedopowiedzenia. Wtedy po jakimś czasie jestem gotowa by do czegos doszło (conajmniej parę miesięcy).Też tam macie #rozowepaski ? #oswidczeniezdupy #zwiazki #rozowepaski #logikarowozychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 17
@Kolmetoista: widzisz, ma to drugą stronę medalu. Dla mnie kobieta, która specjalnie zwleka z seksem będzie go traktować instrumentalnie. A w szczerym i prawdziwym związku nie ma miejsca na takie gierki. Dlatego jeśli kobieta nie lubi/zwleka z seksem (czymś co dla obojga ludzi jest przyjemne) to szkoda czasu.
@egoMojKolego: widzisz, trzeba rozróżnić instrumentalne traktowanie (karanie brakiem seksu, etc.) od zwykłej nieufności. Trochę się to bierze z nadal ograniczonego myślenia społeczeństwa - nadal dziewczyna, która miała wielu facetów to szmata, a facet który miał wiele lasek do król. W tej sytuacji chodzenie do łóżka po miesiącu znajomości może się średnio skończyć dla kobiety.
A nawet jeśli dziewczyna ma kompletnie wywalone na opinię innych (a rzadko tak bywa w 100%), to
@Kolmetoista jesli seks nie jest przyjemny dla obojga i nie ma szans na poprawe to taki zwiazek nie ma sensu. Seks jest jedna z waznych skladowych w zwiazku.

Wiec jesli dwoje ludzi ma czekac az pojawi sie w/w przez Ciebie milosc to jesli okaze sie ze na polu lozka nie dogrywaja sie to beda to zmarnowane miesiace i tym wiekszy bol przy rozstaniu im dluzej to trwalo.
@egoMojKolego: równie dobrze przy szybkim pójściu do łóżka mogą stwierdzić że jak jest słabo to nie warto inwestować w znajomość i się rozejść, a przy późniejszym być do siebie przywiązani i powoli sytuację naprawić dzięki zaufaniu, które sobie wypracowali. Nie ma reguły.
Do tego przy szybkim starcie i potem rozstaniu dochodzi poczucie wykorzystania i inne takie.