Wpis z mikrobloga

@zgubilem_sie: Uważam, że na zdjęciu jest idealnie, bez przesadnej gleby. Ale i tak nie wiem czy tak będzie bo tutejsze felgi to mi na 19 wyglądają (jak nie 20, niestety w źródle zdjęcia nie znalazłem info), a wybór w tych rozmiarach jest kiepski i znacznie mniejszy od 18. Do tego -3cm to to nie jest, a gwinty to koszt w tysiące, więc prawdopodobnie skończy się na ludzkim setupie -3cm i
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Przedlift w ogóle mi nie leży, Zender trochę ratuje sytuacje ale dla mnie to nadal nie to samo co FL. A co do felg, oryginalne mam na zimę, na lato szukam czegoś mniej oklepanego :). Jedyne oryginały, które jestem w stanie przytulić to te z wersji TI, się zobaczy.
  • Odpowiedz
No fakt, kierownica jest spoko. Dlatego mam dylemat co kupić: 156 Sportwagon z V6 (albo 2.4 JTD) i wrzucić w przedliftowe wnętrze poliftową kierownicę (większa praktyczność) czy może przedliftową 166 z tymi samymi silnikami (2.4JTD albo V6 benzyna) dla większego komfortu?
Ceny używek są kuszące, naprawy niezbyt wymagające (przy zawieszeniu mógłbym sam podłubać), a styl przewyższa wszystkie niemieckie wozidełka do 10k pln.
  • Odpowiedz