Wpis z mikrobloga

wypoki bo znowu zaczęły podobać mi się motocykle ( ͡° ʖ̯ ͡°) i sorawa jest taka. Biorę Harley-Davidson Street 750... tylko wiecie najpierw musze zrobić kategorie A.. i tutaj zaczyna sie wszystko. Jestem młody gówniarz kategorie B mam, ale do A musiałbym czekać jeszcze 5 lata bo 19 lat here. I właśnie znalzłem... Street 500 pięćsetka z około 25kW czyli mieści sie na A2, co jest dla mnie świetną wiadomością i teraz znowu załamanie. Tak jak 750 znalazłem w Polsce tak tej 500 nie da rady... i macie jakieś informacje czy w tych salonach H-D Krakow/Warszawie bedzie taki motór? Pewnie jak sie domyślacie doświadczenia nie mam żadnego więc sam nie wie jak będzie mi szło.. dzisiaj byłem się pytać w OSK i mogę zdać teorie w Mordzie juz teraz, a jazdy u nich miałbym na wiosne więc nawet dobrze. Do wiosny może bym te 20K dozbierał ( ͡° ͜ʖ ͡°).

I mam takie pytanie, jestem 190 cm chłop.. z tego co wyczytalem to każdy indywidylanie sie czuje na motocyklu.. nie jestem za duży? Oglądajac testy w tego 750w Stach i ogólnie polecają go dla młodych i początkujących jeźdźców, wchodząc na polskie forum z artykułem o tym motorze spotkał sie o ze sporą dawką nieprzyjemnych epitetów.
Co myślicie o tym motorze... ? I jakieś wskazówki abym się tak nie napalał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuje #motocykle #kiciochpyta #harleydavidson
Pobierz Norbercikk - wypoki bo znowu zaczęły podobać mi się motocykle ( ͡° ʖ̯ ͡°) i sorawa je...
źródło: comment_WPKV42jlEPavsBV1ugs45z7MYmp2tncs.jpg
  • 30
@Kick_Ass: większego tzn.? Chce coś do właśnie tych 35kW.. nie wiem jak będzię kiedyś, może będę potrzebował Kategorie A to bym się przesiadł, a w tym Street 500 to się zakochałem ()
@katera: no tak pierwszy. nowy/używany. muszę tylko wiedziec na co zwracać uwage przy zakupie, tak jak mówiłem jestem nowy i głupio byłoby zepsuć sobie pierwsze wrażenie kupująć nieodpowiedni motocykl.
@katera: Street to szajs produkowany w indiach, dużo lepiej jest wziąć irona 883 który jest minimalnie droższy od streeta, a jakość wykonania o wiele wyższa. Street 500 jest na USA, nie dostaniesz go w salonie w Polsce.
@baba_by_sie_jednak_przydala: już jestę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Norbercikk: po kolei:
na Europę jest produkowany tylko Street 750, Street 500 jest na rynek indyjski. Jak najbardziej byłaby możliwość sprowadzenia 500tki do nas, ale trzebaby wliczyć pewnie jakieś zmiany wynikające z przepisów drogowych - gra niewarta świeczki raczej. Co do Streeta - ogólnie technicznie to naprawdę spoko model (silnik to właściwie połówka silnika od V-Roda), jednak ma nieprzychylne
@Norbercikk: zapisz się na kurs, zrób teorię, w międzyczasie czytaj, oglądaj, przysiadaj się, potem zrobisz jazdy, to zobaczysz, jak się czujesz na moto - co Ci odpowiada, co nie. Nie kieruj się tylko wyglądem, bo może się okazać, że bawi Cię inny styl jazdy. wtedy będziesz decydować. Póki co, nie nakręcaj się.
jesteśmy w stanie go "zdusić" na A2


@trysekcja: A właśnie ten 750 to można do A2 też go ściągnąć? Szukałem czegoś właśnie do takiej ceny dwadzieścia pare. Prowadzisz jakiś salony czy coś? Bo to zawsze mógłbym podjechać i zobaczyć jak się czuje na tym, ale jak wszyscy już mówią, że za wysoki na niego jestem to cóż.