Wpis z mikrobloga

#motocykle #prezent
Chce kupić kumplowi na urodziny prezent związany z motocyklem. Tylko totalnie nie wiem co. Brak pomysłu. Szukam czegoś do 50zł(no może ciutke więcej). Myślałem że kupię mu model yamahy fz6-n(takim jeździ), ale akurat tego nigdzie nie mogę znaleźć. Ma ktoś jakiś pomysł? można rzucać linkami z propozycjami ;)
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@syrena_elektro: nie, dziękuję ;) przecież nie dam komuś używanego sprzętu na urodziny.
@enjoi: to oryginalny z yamahy? bo z tego co widzę to da się tylko chyba u nich na stronie zamówić. chyba że masz jakiś inny dostęp, to dawaj link
  • Odpowiedz
  • 0
@ImeNs zapytaj @kerly, bo dostałem go w prezencie. Szkoda, że nie ma jeszcze jednego znaczka Yamahy wewnątrz, ale trudno. Na zewnątrz jest drugi mniejszy po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
  • 0
@ImeNs nieprawilny znaczek Yamahy na kubku. No, chyba, że kolega jest fanem Yamahy muzycznej. Jak za daleko do motorlandu, to na pewno identyczny będzie na stronie Yamahy.
Breloki brzydkie. Może wiesz czy komuś kibicuje na motogp? Ja na przykład bardziej ucieszyłbym się z breloka z numerem bądź ksywką ulubionego kierowcy.
  • Odpowiedz
@enjoi: fanem motogp to on nie jest. ale jest też informatykiem. to może tą drogą pójdę. ale to mi wcale nie ułatwia zadania :P
  • Odpowiedz
  • 1
@ImeNs nie używam, tylko o bawełnianych słyszałem. Poza tym pod rękawice muszą być bardzo cienkie i dopasowane do ręki, bez przymiarki ciężko.
Kup kubek.
  • Odpowiedz