Wpis z mikrobloga

No kuwa rzeczywiście... mem tak żałosny, że podchodzi to aż pod sztukę. Ale z tym prawackim humorem to mnie mocno zaskoczyliście. Wystarczy wejść np na sokzburaka tudzież przejść się po mniej ambitnych forach - 90% to totalnie nieśmieszne memy z "kaczorem" lub Macierewiczem. Ciężko mi to zrozumieć bo są to wybitnie łatwe obiekty do żartów. Więc jakim cudem są to same niewypały?
  • Odpowiedz
@rrdzony: O już kolejny "oświecony" wrzuca jakiegoś wyliniałego mema i masakruje polską prawicę. Nie wiem w ogóle jest sens wrzucania podobnego gówna, wystarczy wejść na wyborczą i przejrzeć posty największych pieniaczy, oni się karmią takim kontentem i to z obu stron barykady.
  • Odpowiedz
Więc jakim cudem są to same niewypały?


@Ine3dmoney: bo robi to jakaś marna agencja prowa za hajs, a nie ludzie, którzy mają pojęcie o jakimś humorze i ciężko być takim tytanem humoru i intelektu, żeby ciągle zalewać internety hehe memami politycznymi. Poza tym to fanpejdże kierowane do grażyn i januszów to ich śmieszy więcej.

@rrdzony: Jak pięknie podkreślone słowa kolorkami, żeby było wiadomo z czego się śmiać xD
  • Odpowiedz
@rrdzony: ja mam teorię, że te obrazki to raczej robią sympatycy .N i PO i przypisują je prawakom jako trolling. Nie można być chyba aż tak dennym, żeby robić takie wysrywy i myśleć, że są śmieszne.
  • Odpowiedz