Wpis z mikrobloga

@Variv: w stosunku do Watykanu to niedlugo Sierakowski bedzie nacjonalista. Watykan to niestety siedlisko lewactwa, postepactwa i wylegarnia mlodych marksistow kulturowych. Przykro mi o tym pisac, jako ze jestem konserwatysta i prawak. W tym temacie warto poczytac wiellkiego Jozefa Mackiewicza i jego ksiazki o Watykanie. Moze w weekend zrobie o tym osobny wpis wraz z biografia Mackiewicza.
  • Odpowiedz
@Kid_A: Zawsze uważałem Terlikowskiego za rozsądnego człowieka, który potrafi głosić kulturalnie swoje poglądy. Nie pamiętam żeby kogokolwiek obrażał, czy atakował ad personam. Sam bez przerwy jest atakowany przez wściekłych lewaków, feministki, homoseksualistów, którzy głosząc hasła tolerancji, odmawiają jednocześnie Terlikowskiemu prawa do głoszenia swoich poglądów.
  • Odpowiedz
@Kid_A: studziłbym zachwyty, bo jego portal w dużej mierze przyczynił się do obecnej sytuacji. Siał nienawiść i uprzedzenia na lewo i prawo.
  • Odpowiedz
ma przyprawioną "gębę" katotaliba,


@Kid_A: no ale on ma takie poglądy, dlaczego utworzył z żoną "malydziennik.pl"? - oficjalnym powodem było wycofanie się z poparcia ustawy "antyaborcyjnej" (chociaż wersja nazwy z mordowaniem kobiet też jest usprawiedliwiona) przez poprzednią redakcję. Facet głupi nie jest (tak samo posłanka Pawłowicz - kto czytał jej prace dotyczące prawa ten wie) - tylko, że ww. osoby mają problem z własną ideologią która jest skrajna i jak
  • Odpowiedz
Nieustannie bawi mnie, kiedy kogoś dziwi, że Terlikowski powie czasem coś mądrego. Czego by się nie powiedziało o naszym systemie edukacji, doktorem filozofii byle kto nie zostaje.


@Slonx: wiesz, Krysia Pawłowicz jest prawnikiem, wykładowcą, bodajże profesorem nadzwyczajnym i co... i nic :).
  • Odpowiedz
@megawatt: ta "gęba" katotaliba nie wzieła się z nikąd, nie mówię, że Terlik nie ma radykalnych poglądów. Chodziło mi o to, że w mainstreamie prawie nie ma szans na przebicie się cokolwiek, co by Terlika postawiło w dobrym świetle. On juz jest zaszufladkowany jako katooszołom i tak musi pozostać, inaczej zburzyłoby to masom wypracowany porządek.
  • Odpowiedz
@Slonx: Trochę racji w tym jest, ale nie wyobrażam sobie żeby czytać regularnie publicystykę każdej osoby wypowiadającej się publicznie. Ludzie wyrabiają sobie zdanie o osobach publicznych na podstawie przekazów medialnych i nic w tym dziwnego. Jeśli enty raz słyszysz że ktoś krzyczy o krwiożerczym lewactwie, to trudno żebyś miał ochotę zagłębiać się w jego twórczość. Trzeba wiedzieć jak się reklamować, zachęcać do poznawania swojego toku rozumowania. A Terlikowski wydaje się
  • Odpowiedz
@Kid_A: dobrze wypieczoną baraniną

Nie wiem jak w krajach arabskich ale obawiam się że w Polsce zamiast "dobrze wypieczonej baraniny" dostaje najtańsze możliwe mięso niewiadomo z czego ale na pewno nie z barana.
  • Odpowiedz