Wpis z mikrobloga

@ash1234: Przedzwoń do ASO. Niektórzy się wykręcą, że nie mogą i tylko z właścicielem, ale czasem idzie wyprosić. Ewentualnie spróbuj na jakimś forum alfy/fiata - są tam ludzie co pracują w serwisach i mają dostęp do tych danych.

Co do auta, to mam bravo 1.9JTD 120KM (120kkm na liczniku) i jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jednak kupiłem je miesiąc temu i zrobiłem niecałe 3kkm, więc raczej nie jest
  • Odpowiedz
@Arxas: wroc do rozmowy po wakacjach lub po pierwszych zakupach w ikei. Masz odrobine szczescia bo piszesz ze masz jakas biede wiec zakladam ze nie masz tylnego podlokietnika co cie odrobine moze ratowac
  • Odpowiedz
@szaremyszki: Tylny podłokietnik jest akurat :D Anyway, głupie #!$%@?. Jakbym potrzebował auta do wożenia mebli, to bym sobie kupił auto do wożenia mebli. Jakbym miał 5 osobową rodzinę zabrać na wakacje, to bym kupił auto którym mogę zabrać 5 osobową rodzinę na wakacje. Pianino się zmieściło, rower się zmieścił, #!$%@? stolik z ikei też się zmieścił, średnie bagaże 4 osób wraz z właścicielami się zmieściły, jak na moje wystarczająco pojemny samochód.
  • Odpowiedz
@ash1234: Jak to krajowy to dobrze sprawdź, mam wrażenie że przez te wszystkie gadanie jaki to fiat jest straszny dużo ludzi po prostu nie szanuje tych aut i potem wyłazi naprawianie po taniości ( ͡° ʖ̯ ͡°) A jak ktoś nie robił cebuli to Fiaty bardzo fajne są.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam grande punto z tym silnikiem z 6biegową skrzynią i jeździ sie przyjemnie i ekonomicznie.
  • Odpowiedz