Wpis z mikrobloga

niech ktoś zawoła @TakbirSrakbir:


wstydziłbym się popierać chrześcijaństwo, a wcześniej patrzeć jak chrześcijańska Europa najeżdża 4 inne wielkie kontynenty, pod płaszczykiem szerzenia religii miłości.
Grabi je, morduje, wyrzuca ludność tych ziem z ich własności, bierze w niewole, zamyka prawowitych mieszkańców w gettach i rezerwatach.

Jak rozpętuje 2 wielkie wojny światowe obejmujące swoim zasięgiem cały glob, jak przeprowadza ludobójstwa, gazuje ludzi w komorach i pali ich w piecach, zrównuje z ziemią całe cywilne miasta bombami atomowymi.

#4konserwy #neuropa #shitwykopsays #rakcontent #heheszki #bekazpodludzi #zamach #terroryzm #islam #chrzescijanstwo
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomijając że to nie religia tylko ideologia,

@spere: Marksizm niczym nie różni się od innych religii.

ile kontynentów najechał i zagarnął?

Wszystkie. No może oprócz Antarktydy, chyba tylko tam nie rządzi lewactwo, ale nie jestem pewien.
  • Odpowiedz
Kim byli odkrywcy?!


@Crosshairs: ja idę sobie wieczorem odkrywać ziemie które leżą za moim płotem

pomijam że formalnie zamieszkuje te ziemie mój sąsiad, odkryję se je, łącznie z jego domostwem,
a żonę mu zniewolę, bo ładna, przypomina z urody indiankę
  • Odpowiedz
pomijając że to nie religia tylko ideologia, ile kontynentów najechał i zagarnął


@spere: Kontynentów nikt nie najechał, tylko zagarnął dla siebie razem z ludźmi, by czerpać z tego profity. Najechaniem było by mordowanie wszystkich jak leci, a do tego nie doszło, bo główne ofiary padły od chorób przywiezionych z europy, więc nie możesz powiedzieć że robiono to specjalnie. Kolejny głupek powtarzający stereotypy, a za nic mający prawdziwą historię.

ja idę sobie wieczorem odkrywać ziemie które leżą za moim
  • Odpowiedz
jakiego wyznania byli najeźdźcy, mordercy, złodzieje którzy zagarnęli Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę, Australię? I ukradli tamtejsze ziemie ich mieszkańcom?

@spere: To byli w większości protestanci.
Najwyraźniej nigdy o nich nie słyszałeś, to już tobie tłumaczę, że protestanci to taka banda debili i bandytów, w skrócie lewaków, którzy uznali, że ten cały katolicyzm jest przestarzały, a Biblia to powieść fantastyczna i podając się za bogobojnych chrześcijan mordują, rabują, robią co
  • Odpowiedz
To jest żart, prawda? Czy ty wiesz co sąsiad robi za płotem? A co powiesz na to że ten sąsiad mieszka tak daleko że go nie znasz? I że składa ofiary z ludzi? Przeraził byś się, prawda?

@Crosshairs: tzn sąsiad pali kobiety na stosie bo uznał, że wedle jego wyznania one są czarownicami? noo może to robić, skoro jest chrześcijaninem

no mam drugiego sąsiada który mieszka dość daleko, nie znam go za bardzo, to jego też najadę, bo to jest superlogiczny argument, że mogę
widziałem u niego ostatnio na podjeździe nowe Volvo, to se też zagarnę bo mi się przyda duży suv na
  • Odpowiedz
tzn sąsiad pali kobiety na stosie bo uznał, że wedle jego wyznania one są czarownicami? noo może to robić, skoro jest chrześcijaninem


@spere: Najpierw proszę się zapoznać, co to jest inkwizycja, bo to kolejna bzdura niedouku.

no mam drugiego sąsiada który mieszka dość daleko, nie znam go za bardzo, to jego też najadę, bo to jest superlogiczny argument, że mogę

widziałem u niego ostatnio na podjeździe nowe Volvo, to se też zagarnę bo mi się przyda duży się
  • Odpowiedz
Po raz kolejny głupie porównanie, nie umiesz nie używaj.


@Crosshairs: ależ umiem używać suva, więc sobie zagarnę od mało znanego sąsiada, i będę używał

a na komiczny akapit o "pokojowej wymianie barterowej z indianami", nawet takim troll żartem mi się nie chce odpowiadać
  • Odpowiedz
@spere: A jak było na początku? Myślisz że gdy tylko wyszli ze statku natychmiast dowódca wrzasnął ''wyrżnąć wszystkich''? Nie powrócili by z wyprawy, bo zaopatrzenie się skończyło, i dobrze o tym wiedzieli.
Nie chce ci się, bo dowodów nie masz, wiedzy także, ale do pieprzenia głupot powtarzanych w kółko w internecie jesteś to pierwszy. bardzo rzadko to robię, ale takiego idiotyzmu dawno nie widziałem, dlatego witaj na mojej czarnej liście.
  • Odpowiedz
@Crosshairs: nie no, Indianie sobie dalej żyją spokojnie w ilości milionów ludzi, handlują z białą Europą, dają nam wizy, tak że możemy tam jeździć sobie na wakacje
Aborygeni to samo

do kłamstwa oświęcimskiego właśnie stworzyłeś i dołożyłeś swoją cegiełkę, kłamstwo amerykanskie
  • Odpowiedz
@spere: > nie no, Indianie sobie dalej żyją spokojnie w ilości milionów ludzi, handlują z białą Europą, dają nam wizy, tak że możemy tam jeździć sobie na wakacje

Aborygeni to samo


@spere: No bez jaj, co się teraz tam dzieje? Z tego co wiem, to są to teraz niepodległe państwa. O co ci chodzi człowieku? Stawiasz swoje gównotezy i dosłownie każda jest denna i ma niewiele wspólnego z prawdą.
Aborygeni? Powiem jedno: rasizm, nie religia. Znowu pokaz
  • Odpowiedz
@spere: jest tylko jeden drobny element pomijany. Wojny papieży były setki lat temu. Wyrzucenie indian, też dawno temu, z ich ziemi to już nijak nie dokonanie katolicyzmu a biznesu i gospodarki. #!$%@? mnie obchodzi jakiego wyznania był sprawca, intencje i władze wyznaniowe się liczą. Jak muzułmanin się upije i obsika mur to nie islam szerzy wandalizm tylko pijak.
Katolicyzm ma bardzo wiele na sumieniu ale to wszystko było dawno. Najświeższa
  • Odpowiedz
@spere: Toteż zawsze mnie bawi, jak Lewistan zachwyca się religią pokoju twierdząc, że chrześcijaństwo takie homofobiczne i nietolerancyjne. Jakby Koranu nie mieli w ręku nigdy w życiu. Oh wait. ;)
  • Odpowiedz