Wpis z mikrobloga

niech ktoś zawoła @TakbirSrakbir:


wstydziłbym się popierać chrześcijaństwo, a wcześniej patrzeć jak chrześcijańska Europa najeżdża 4 inne wielkie kontynenty, pod płaszczykiem szerzenia religii miłości.
Grabi je, morduje, wyrzuca ludność tych ziem z ich własności, bierze w niewole, zamyka prawowitych mieszkańców w gettach i rezerwatach.

Jak rozpętuje 2 wielkie wojny światowe obejmujące swoim zasięgiem cały glob, jak przeprowadza ludobójstwa, gazuje ludzi w komorach i pali ich w piecach, zrównuje z ziemią całe cywilne miasta bombami atomowymi.

#4konserwy #neuropa #shitwykopsays #rakcontent #heheszki #bekazpodludzi #zamach #terroryzm #islam #chrzescijanstwo
  • 39
@TakbirSrakbir: i tak na razie islam drugi, zawsze drugi

moooże jak najedzie i zagarnie wzorem chrześcijaństwa cały kontynent, np. Europę, to troszkę się zbliży do osiągnięć konkurenta

nie jestem neuropkiem
@spere: @Ospen:

Jaka bieda.

Jak rozpętuje 2 wielkie wojny światowe obejmujące swoim zasięgiem cały glob, jak przeprowadza ludobójstwa, gazuje ludzi w komorach i pali ich w piecach, zrównuje z ziemią całe cywilne miasta bombami atomowymi


@spere: No rzeczywiście, ksiądz, papież, powiedzieli ''idźcie mordujcie, zrzucajcie bomby''

Jakim to trzeba być kretynem żeby tak myśleć.
@Crosshairs: jakiego wyznania byli najeźdźcy, mordercy, złodzieje którzy zagarnęli Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę, Australię? I ukradli tamtejsze ziemie ich mieszkańcom?

buddyści? żydzi? wyznawcy jedi?
@TakbirSrakbir: czy ja pisałem o Jezusie, czy o spaczonych wyznawcach chrześcijaństwa?

Jezus był wporzo, porządny lewak nadstawiający drugi policzek, dał się opluwać i zabić innowiercom
chrześcijanie odpowiadają za całe zło na świecie,


@TakbirSrakbir: nie za całe, ale sam powiedz, która druga wielka religia najechała i ukradła i zagarnęła 4 wielkie kontynenty dla siebie?
@spere: Zapytam inaczej, Jakiego wyznania są chińczycy okupujący tybet? Przecież wielu uważa się za ateistów, a przynajmniej są do tego namawiani. Czyżby wychodziło na to że ateiści prześladują Tybet?

Zaraz pewnie zarzucisz mi kolejnymi bredniami o mordowaniu narodów na wschodzie, mam rację?

nie za całe, ale sam powiedz, która druga wielka religia najechała i ukradła i zagarnęła 4 wielkie kontynenty dla siebie


@spere: Kim byli odkrywcy?!