Wpis z mikrobloga

Leżę sobie w swojej piwnicy i oglądam vlogi 16-latki, polki, która sobie jeździ po Puerto Rico, Dominikanie i w tym roku przeprowadziła się do Norwegii...
Niech ktoś powie, że jakość życia nie jest uzależniona od tego w jakiej rodzinie się urodzimy. Laska chodzi w bieliźnie Victoria's Secret, kosmetyczka robi jej paznokcie i rzęsy, włosy też farbuje u fryzjera...
#j--------------------------e
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle na pocieszenie powiem Ci, że z taką ilością subów i followersów na insta (biorąc pod uwagę target) to ona już niedługo może przestać ciągnąć hajs od rodziców :)

Mam trochę bliskich znajomych w showbiznesie/social media i często opowiadają mi o tym, jak ludzie, którzy jeżdżą mercedesami, chodzą w najnowszych sneakersach i są obwieszeni złotem od stóp do głów mają problem, żeby sobie kupić dobrego drinka w lokalu jeśli im ktoś nie postawi, bo to wszystko to barter. Oni mają tylko ładnie wyglądać i wzbudzać poczucie bycia gównem w innych ludziach xD

Z ciuchami to samo. Myślisz, że jak jakiś mały fejm internetowy lata w MK to znaczy, że dała za nią 3k pln? Nie. Prawdopodobnie dostała bardzo atrakcyjną zniżkę, albo wysłali jej za darmo. Właśnie po to, żebyś Ty zapragnęła miec taką samą :D
  • Odpowiedz
@Amen_Pacierzu: Wszystko zależy od Ciebie ;) Oczywiście każdy musi walczyć z jakimiś ograniczeniami, potrzeba tez masę szczęścia, ale to od naszych działań zależy, czy zwiększymy swoje szanse na sukces. Też mam rodziców wychowanych w PRLu, dla których pewna posada w urzędzie czy jakiejś firmie przez całe życie to najlepsze co można w życiu osiągnąć. Nie mogli zrozumieć, że czasem po paru miesiącach rezygnowałem z pracy, która mi nie odpowiadała. Najlepsze
  • Odpowiedz
Laska chodzi w bieliźnie Victoria's Secret,


@Twinkle: Jeśli jesteś w porządku to jak dla mnie możesz chodzić nawet w cottonworldach czy jak te januszowe galoty się zwą :)
Nie przejmuj się duperelami. Bo to są duperele.
  • Odpowiedz
Ja p------ę i ten wpis wylądował w gorących, to polackie narzekanie i wieczne malkontenctwo...

Oczywiście wszyscy zapominają, że rodząc się w Polsce z automatu mamy lepiej niż ponad 50-60% ludzi na świecie. Zawsze OP mogła się urodzić w Etiopii, Gwatemali, Somalii czy np. w Indiach, gdzie jest społeczeństwo kastowe i istnieje kasta transseksualnych żebraków, która to kasta liczy aż 5mln osób. A rodząc się w takiej kaście nie ma żadnych szans na
F.....z - Ja p------ę i ten wpis wylądował w gorących, to polackie narzekanie i wiecz...

źródło: comment_lEvsaa6dx5ShjNxl1tt8Okk5PRAx7LSv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Twinkle: Równie dobrze możesz płakać, że urodziłaś się w bogatej Polsce zamiast w jakimś biednym afrykańskim kraju. Szkoda czasu na przejmowanie się rzeczami, na które nie masz wpływu. Co do poziomu kultury to wydaje mi się, że jest niezależny od poziomu bogactwa, kwestia wychowania.
  • Odpowiedz
@Twinkle: szczęście to nie pieniądze. Szczęście to przyzwoity partner, dzieci z których będziesz dumna, praca która spełnia twoje oczekiwania....
  • Odpowiedz
@Foliarz jak mozesz narzekac na swoje zycie? pomysl, przez co przechodza teraz glodne dzieci w Afryce albo biedni Chinczycy pracujacy w fabryce za miske ryzu dziennie!

za kazdym j-----m razem xD skoro stosujesz porownania do innych stron swiata, ona rownie slusznie moze robic to samo stawiajac sie z tymi, ktorzy maja lepiej
  • Odpowiedz
@Twinkle: zawsze znajdzie się ktoś, kto ma dużo lepiej od nas, ale zawsze też będzie ktoś, kto ma gorzej. jaki jest zatem sens porównywania się do innych? nikt nie rodzi się z równymi szansami, już sama genetyka temu przeczy, a to dopiero początek różnic. im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.
  • Odpowiedz