Wpis z mikrobloga

Leżę sobie w swojej piwnicy i oglądam vlogi 16-latki, polki, która sobie jeździ po Puerto Rico, Dominikanie i w tym roku przeprowadziła się do Norwegii...
Niech ktoś powie, że jakość życia nie jest uzależniona od tego w jakiej rodzinie się urodzimy. Laska chodzi w bieliźnie Victoria's Secret, kosmetyczka robi jej paznokcie i rzęsy, włosy też farbuje u fryzjera...
#j--------------------------e
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle: Większość rzeczy w zyciu od tego zależy, w jakiej rodzinie a za tym i w jakim środowisku sie urodziłaś. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz nawet jeśli byłabyś wybitnie inteligentna (co tez dostaje sie odgornie z genami) dodajmy do tego wygląd fizyczny którego tez nie mozna zmienić zbytnio. Zycie to loteria i nie mamy na nie wpływu, a nasze poczynania życiowe tylko z bliskiej perspektywy zalezą wyłącznie od nas. Jesteśmy wykreowani
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ej, ale Victoria`s Secret to jest straszny low-end bieliźniany :) To najtańszy szajs robiony w chinach tyle że z nośną reklamą i dużym budżetem na modelki.
  • Odpowiedz
@grigoryi: Nie wiem.

@Amen_Pacierzu: Nie umniejszam ludziom, którzy mają wszystko na starcie, ale z reguły oni często nawet nie potrafią docenić tak prostego gestu jak zwroty grzecznościowe. W piątek byłam na pogotowiu i weszła kobieta odpicowana jak na wybieg mody. Nie powiedziała nikomu "dzień dobry" nawet kobiecie, która ją rejestrowała. Usiadła obok mnie i trzymała tą swoją torebkę Micheala Korsa jakbym miała jej ją zjeść.

@desensitization:
  • Odpowiedz
Niech ktoś powie, że jakość życia nie jest uzależniona od tego w jakiej rodzinie się urodzimy


@Twinkle: No jest, jest. Ale co z tego? Poza tym po co oglądać takie durne vlogi, które na dodatek wywołują u ciebie poczucie zazdrości?
  • Odpowiedz
@Mruvek: No właśnie VS jest tania. Tak jest droższa od bazarowych wyrobów, ale wśród marek bieliźnianych to jest tanizna. Porównaj sobie to z Agent Provocateur albo innym Bordelle.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ale się dziewczyno katujesz. Przejrzałem jej insta i widać, że laska wygrała główną pulę w loterii genowej. Rodzice muszą być też ładni i nieźle dziani. Takie osoby to promil naszego społeczeństwa i nie ma co się porównywać, nigdy im nie dorównasz. Laska ma już ogromny kapitał w postaci wiedzy i doświadczenia rodziców, kontaktów etc. Albo jej starzy grubo zapieprzali, albo też to odziedziczyli po swoich rodzicach. Może nawet wywodzą
  • Odpowiedz