Wpis z mikrobloga

Mirki, ma koś może z Was problem z graniem na laptopie i równoczesnym ładowaniem go?

U mnie sprawa wygląda następująco: korzystam z laptopa, przeglądam internety i jest spoko, wszystko działa jak należy ale wystarczy, że włączę #hearthstone , zacznę grać i wtedy ikonka ładowania baterii dostaje #!$%@?. Ciągle zmienia się na ładuje-nie ładuje-ładuje-nie ładuje-ładuje-itd.
sytuacja wygląda jak na poniższym gifie (patrzcie na ikonkę baterii):

Czy ktoś z Was ma podobne problemy? Spotkało mnie to dzisiaj około 15 pierwszy raz. Mam dwie baterie więc sprawdzałem czy na drugiej sytuacja wygląda identycznie i tak. Nie ważne z której baterii korzystam problem zawsze się pojawia po włączeniu HS'a :(

#komputery #laptopy #windows #informatyka #pc #gry
Pobierz Nutaharion - Mirki, ma koś może z Was problem z graniem na laptopie i równoczesnym ła...
źródło: comment_HaQEsgJ2pLJcvJlvpxcDuKpC4Txk9wqx.gif
  • 6
@Nutaharion: A masz diodę na laptopie, która pokazuje czy jest ładowany laptop? Czy ona też wtedy miga? Jeśli tak to na 100% wina zasilacza, bo pamiętam, że kiedyś awaryjnie ładowałem na zasilaczu od mniejszego lapka tej samej firmy co mam i miałem podobnie (przy czym przy wyłączonym kompie ładowało cały czas, a przy włączonym tak skokowo). Nie pamiętam czy ikonka też tak migała ale pamiętam diodę, że tak robiłą ( ͡
A masz diodę na laptopie, która pokazuje czy jest ładowany laptop? Czy ona też wtedy miga?


@Kikuchiyo: sprawdziłem i tak, mruga jak głupia ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mogę się doczekać kuriera z nowym zasilaczem żeby potwierdzić winę zasilacza