Wpis z mikrobloga

@lubiesernik: ja rzuciłem za pierwszym razem na dwa miesiące, zacząłem palić z głupoty, w sumie już mnie nie ciągneło, i potem znowu spróbowałem i nie pale już ponad miesiąc, mi cholernie pomagają te tabletki, bez nich byłoby mi dużo trudniej rzucić
@BrzydkiBurak: Mam w sumie gdzieś epapierosa którego kiedyś tam paliłem, ale to mam tego elektronicznego palić po tym 5 dniu w którym powinienem już całkowicie odstawić papierosy?


@Radiatorro: noo właśnie wiele osób mówi mi że rzuciło po tabexie i że piątego dnia nie chciało im się palić a ja nie miałem żadnej różnicy tego 5-ego dnia
@lubiesernik: to nie do konca tak. jestem szczesliwym nikotynista i nie rzucam swojego pysznego nalogu. tabex dano mi eksperymentalnie wlasnie z tego powodu ze jestem taki zatwardzialy palacz. te male tabexowe pigulki faktycznie dzialaja.

polecam epapierosy bo w smaczny i zdrowy sposob dostarczaja nam cudnej nikotynki. kiedys myslalem ze efajki to jakies pedalstwo nie wiedzac nawet jak dzialaja. jeden widz - jak sie pozniej okazalo autentyczny baron epapierosowy - dal mi
@BrzydkiBurak: Ok dzięki wielkie, ja właśnie też za bardzo nie chcę chyba rzucać i robię to trochę na siłę... Pewnie dlatego efektów nie ma. Próbowałem też całkowicie przerzucić się na elektrocznie ale nie wyszło. Spróbuje teraz z tym tabexem a jeśli nie wyjdzie to spróbuje przerzucić się na elektroniczne.

Obejrzę na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubiesernik: przeczytaj tylko ulotke tabexu i na serio dokaldnie stosuj sie do zawartych tam informacji.

przejscie z klasycznych na epapierosy w moim wypadku jest bezproblemowe i to w obie strony. goraco polecam - wciagajac wlasnie przepyszna mgielke o smaku truskaweczek z nikotynka ()