Wpis z mikrobloga

@moriaxowy: Mieszkam kilka bloków dalej i zależy gdzie pracujesz ale jak ja dojężdzam na stare miasto to raz jechałem 1,5 h bo cała solskiego aż do fatu od godziny 7 jest zakorkowana grabiszyńska tak samo :) ogólnie sugeruje się zastanowić bo ja bym nie kupił tam mieszkania ze względu na odległość. Pytanie jeszcze czy masz na oku mieszkanie w osiedlu czy te przy drodze i jak z miejscem parkingowym bo to
@profaza: Widzi mi się mieszkanie na środku osiedla, więc nie powinienem słyszeć ulicy, choć jestem przyzwyczajony, bo aktualnie mieszkam przy rondzie na zaporoskiej ;) Z tego co się dowiedziałem to w tej inwestycji każde mieszkanie ma miejsce na parkingu podziemnym, więc z tym nie będzie problemu ;) Dzięki za radę!
@gkalinowski: Fakt otworzyli co nie zmienia faktu, że korki są nadal bo do faktu prowadzi jedna droga a większość osób tam się kieruje. Zawsze możesz spróbować wyjechać z solskiego/wiejskiej o 7:30 i organoleptycznie się przekonać. Przy Hallera też ludzie robią inby, że im drogi osiedlowe rozjeżdzają po otwarciu mostu więc nie zdziwię się jak niedługo nastawiają tam progi spowalniające żeby utrudnić innym dojazd :)