Wpis z mikrobloga

#guitarhero #fretsonfire #chwalesie
Mireczki zrobiłem sobie gównokontroler do gry frets on fire. Zabawa przednia. Stare monety są podłączone jako przyciski, a linka stalowa jest masą. Czyli kiedy dociskam "strunę" do "progu" wciskam tak na prawdę dany przycisk, tak samo działa kostka. Jak mi się nie znudzi przez dwa dni to na "progach" zrobię przyciski dotykowe zamiast obecnej konstrukcji.

#diy
ZaQ_1 - #guitarhero #fretsonfire #chwalesie 
Mireczki zrobiłem sobie gównokontroler ...

źródło: comment_0MAJIgkvY4HirJsdvCrKRKMTftIrCSdC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZaQ_1: Gratki za upór. Gitarę Xplorer kupiłem na allegro za 35 zł i przez Phase Shifta również parę dni później Guitar Hero Live (tak Live działa bez plusa)
  • Odpowiedz
@pandapl: zrobiłem to bo chciałem czegoś trochę bliżej prawdziwej gitary. Ale zabawka raczej jednorazowa. Palce bolą bardziej niż od gry na prawdziwej gitarze, na poziomie większym niż easy nie da się grać akordów bo linka stalowa jest za mało elastyczna i nie wchodzą akordy. O ile "kostka" i "struna" to super rozwiązanie to jednak na gryfie wygodniej zostawić przyciski tak jak jest w oryginalnym kontrolerze.
  • Odpowiedz
@pandapl: pewnie by się sprawdziła, ale wtedy to już bym musiał na poważnie to zrobić a nie na #!$%@?, bo po tygodniu mi się znudzi i żal roboty.
  • Odpowiedz