Wpis z mikrobloga

#podsumowanie2k16

W mijającym roku 2016:

- Pierwszy raz w życiu nie spałem 70 godzin, potem przespałem się 4h i przeprowadziłem się.

- Przez parę miesięcy właściwie nie pracowałem, a zarabiałem w najlepszym okresie dziennie tyle samo, co zwykły Polak w ciągu 6 miesięcy.

- Zerwałem z dziewczyną przez smsa.

- Pocałowałem dziewczynę bez jednej ręki, bo pomyślałem, że to będzie zabawnie wyglądać na liście rzeczy, które w życiu zrobiłem. Na seks z kaleką zdecyduję się może w 2k18.

- Gdy miałem wracać pociągiem do domu, wichura zniszczyła trakcje i po 3 godzinach stania w polu 15 km od punktu startowego, wróciłem tam i pojechałem kolejnego dnia.

- Prawie umarłem z przedawkowania kokainy w hotelu w Amsterdamie.

- Chorowałem przez 3 miesiące na zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, grypę, przeziębienie i inne dziadostwa. Samo w końcu przeszło. W tym czasie nabawiłem się lekkiej depresji.

- Na podróż z Kołobrzegu do Krakowa wydałem prawie 2k pln.

- Leciała na mnie laska, która mi się cholernie podobała długi czas. Mogłem ją przelecieć, bo była na mnie bardzo napalona, ale tego nie zrobiłem. Brak odwagi, by pociągnąć za spust.

- Wystąpiłem w jednym filmie z Piotrem Frączewskim.

- Schudłem 8kg.

- Przeżyłem najgorszy moment w życiu - bad trip. Postradałem zmysły, byłem pewien, że zostanie mi tak na zawsze. Bałem się, że wyskoczę z balkonu. Zatraciłem całkowicie poczucie tego, co realne. Kompletne limbo. Wypiłem pół butelki whisky, żeby mi tylko przeszło.

- Skręciłem kostkę ruszając z miejsca na rolkach. Na początku sezonu. Już potem nie założyłem rolek.

- Pobiłem rekord: seks z laską 8 lat młodszą. Dotychczas było to 7 lat w dół. Rekord 12 lat w górę na razie niezagrożony.

- Zatrzymałem jadącą taksówkę na środku ulicy stając w rozkroku i unosząc ręce. Kompletnie pijany. Kierowca nas zabrał i zawiózł na miejsce.

- Kupiłem drugą parę takich samych butów, bo tak bardzo mi się spodobały. Teraz ich nie noszę.

- Zapaliłem blanta z 61-letnią ciotką, która zawsze była taką żyletą, że baliśmy się jej za młodu. To nasza słodka tajemnica. Nikt o tym nie wie w rodzinie. Po zapaleniu twierdziła, że nic nie czuje i rozkminiała mi to przez pół godziny. Wcale nie wzięło, wcale.

Zachęcam, żebyście sami wrzucili swoje historie z 2016.

#glupiewykopowezabawy #chwalesie #zalesie #2016 #wyznaniezdupy #coolstory #truestory
  • 21
@CynicznySkurczybyk

- Wystąpiłem w jednym filmie z Piotrem Frączewskim.

Obok Ciebie jest również moja ręka. Tylko ręka bo reszte wycieli #przegryw

Zatrzymałem jadącą taksówkę na środku ulicy stając w rozkroku i unosząc ręce. Kompletnie pijany. Kierowca nas zabrał i zawiózł na miejsce.

Podsumuję to jako "XD" bo pamiętam co się działo kilkadziesiąt metrów później ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To był fajny rok i Ty wiesz, w jakim aspekcie