Wpis z mikrobloga

Mirabelki,

Od tygodnia stosuje się do zasad koreańskiej pielęgnacji twarzy i taka piękna to dawno nie byłam ()
Skóra jest idealnie gładka, nawilżona, ale nie tłusta, subtelnie rozświetlona i generalnie wyglądam jak uczennica gimnazjum, a nie stara baba.


To wcale nie zajmuje dużo czasu (mi około 8 minut)
I nie trzeba wydawać majątku na kosmetyki. Ja póki co nic nowego nie kupiłam, tylko używam tego co mam w domu, a olejek do mycia buzi zastąpiłam zwykłym olejem kokosowym.

Technika i obrazek pochodzą z książki Sekrety urody koreanek

Polecam,
Żanet Kaleta

#mirabelkipolecajo #uroda #rozowepaski #pieknastronawykopu
M.....a - Mirabelki,

Od tygodnia stosuje się do zasad koreańskiej pielęgnacji twar...

źródło: comment_bOt2HsHL1ZIARWC4zSb0ecLm9j5eIOfy.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@pytaks codziennie: demakijaż plynem micelarnym, mycie olejkiem myjacym, zelem, tonizowanie skóry, emulsja(w moim przypadku ceramidowa), maseczka(na codzień glownie taka co jej zmywac nie trzeba, co trzy dni cos konkretniejszego), olejek i przy okazji szybki masaż twarzy, krem na twarz i pod oczy. Co cztery dni zluszczanie naskórka, po pewnym czasie juz czuje po prostu kiedy jest na to pora. W weekendy jakieś wymyślne spa i maseczki, bo wtedy mam na to czas.
  • Odpowiedz
To oczyszczaj buzie olejkiem (np kokosowym), potem żelem, nałóż tonik, krem i filtr


@Mirabelia: weź podaj mi konkretne nazwy, jestem zielony w tym, a mam ch####ą cere XD smarowałem się octem, srebrem koloidalnym, mydłem z brzozy ale bez szału. plisss( ͡° ͜ʖ ͡°) napisz króciutko w postaci listy jw. prosili, bo nie umiem dużo czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pytaks Zawsze odrobine czekam az emulsja a pozniej maseczka sie wchlona. Olejek i krem nakladam jedno po drugim. Zaznaczam tez ze jakims guru nie jestem, moze robie coś zle i o tym nawet nie wiem. Ale dziala to na mnie i jestem zadowolona. Rano myje twarz tylko zelem, choc to tez zalezy jak moja skóra wygląda po nocy, czasem czuje ze muszę i olejkiem umyć. Rano uzywam innych kosmetykow: raczej serum zamiast
  • Odpowiedz
@Mirabelia: ja najpierw zmywam makijaż olejem, później domywam physiogelem i później krem, ale nie wyobrażam sobie robienia codziennie peelingu. Sczoteczki do mycia twarzy boje się codziennie używać z obawy przed podrażnieniem choć efekty były rewelacyjne. Pięknie pory czyści.
  • Odpowiedz