Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Co sądzicie o promocji McFit? 20 miesięcy po 39 pln i wpisowa 89 pln. Jakie są Wasze opinie? Na plus jest to, że może umowa jest długa, ale łączny koszt to 870 pln. Czyli już po 10 miesiącach jest taniej niż w przeciętnej siłce za miesiąc. Dodatkowo studia te wyglądają na dość dobrze wyposażone, nieważne czy chodzi o kardio, żelazo czy maszyny. Mam ochotę się skusić, ale może ktoś ma coś tak negatywnego do powiedzenia na temat tej firmy, że mnie zniechęci? Poproszę o Wasze opinie (też dotyczące promocji)

  • 15
@berti: wypowiedzenie w McFit jest śmieszne, bo jak nie wypowiesz sam miesiąc przed końcem to ci przedłużają na kolejne trzy. Trochę słabe, ale trzeba pilnować po prostu. Studia mają 4 w Wawie, plus jest opcja zamrożenia (tylko muszę dopytać o warunki - np. w citifit za mrożenie się płaci), więc nawet krótki wyjazd za granicę nie szkodzi.

Mam miesiąc na zastanowienie się ale chwilowo jestem na tak. Byłem w tej siłowni,
@berti: standardowe jak na telewizję czy internet w playu ;) uważam na to i nigdy nie zdarzyło mi się "przetrzymać", ale po prostu mi się taki "standard" nie podoba. Ale to kwestia szerszego podejścia do klienta i nie temat tutaj.

tak tam ćwiczysz, więc..? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


zmienia się cena z tego co już patrzyłem ;)