Wpis z mikrobloga

Mirki, przyszedł ten czas że chce zmienić swój sprzęt narciarski. Postanowiłem sprzedać to co mam i narty na ten sezon zamierzam wypożyczyć a buty kupić. Przeglądam internet i nie wiem co wybrać. Chciałbym nie wydać więcej niż 800 zł, rozmiar 27,5. waże ok 88 kg jeżdżę całkiem dobrze, myślałem nad flexem ok. 90. Coś polecacie? #narty #narciarstwo #sport #zakupy
  • 7
@noitakto: myślałem nad tym, tym bardziej że w lato wake albo kite, więc ta deska by nie byla taka chyba dla mnie straszna. ale teraz w połowie stycznia służbowo lece do Austrii na 5 dni, z czego 3 będę miał czas jeździć i nie wiem czy to nie będzie mój jedyny zimowy wyjazd :/ Pomyślałem że w 3 dni to się nic nie nauczę i wygrały znowu narty. Jak uda mi
@noitakto chyba sobie żartujesz. Na nartach jest łatwiej, szczególnie na początku.
@ChempyTuj w butach ciężko polecić firmę a co dopiero model. Jak dla mnie trzeba ustalić min. flex dla siebie, to już masz. Teraz mierzyć i wybrać najwygodniejszy. Jeśli dwa są tak samo wygodne wybierz te z większym flexem. Jeśli mają taki sam flex bierz ładniejsze, lub w lepszej cenie.
To w zasadzie cały algorytm doboru butów, najtrudniejsze jest ocenić wygodę, bo
@ChempyTuj gdybyś miał szansę pojechać do tego promo-sport to polecam. Świetna fachową obsługą (przynajmniej kilka lat temu jak żona kupowała buty) i dobre ceny.