Wpis z mikrobloga

@zbigniew-wu: Z Belgradu, do którego nie da się dostać w ludzkiej cenie i warunkach. No #!$%@? okazja ;-))))

Szału nie ma, skoro co chwilę pojawiają się oferty lotów z Pragi, do której każdy ma blisko (= dojazd za pół-darmo).

@zergh: Tu:
http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/crazy-hot-belgrade-to-the-maldives-from-just-e268/
ta oferta wisi od prawie tygodnia.

Zresztą powtórzę się: Malediwy tylko resort, to nie Tajlandia dla low costow ;) Maafushi i hurra to nie Malediwy. Jak ktoś za
  • Odpowiedz
@Ksiadz_Rhobak: mimo wszystko jest ~400 zł taniej niż zwykle loty z Pragi, więc nie jest tak źle. Poza tym, z Krakowa do Belgradu jest tylko 100 km więcej, niż z Pragi do Warszawy - taka wielka różnica?

Nikt nie broni wynająć dobrego hotelu na miejscu.
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: do pragi jedziesz za 11 złotych. Ile zapłacisz za podróż do Belgradu? No i po kiego przykład z warszawą? Z kraka do pragi jest 530 km, do belgradu 770. Porównaj do tego warunki na trasie - do belgradu jedzie się prawie dwa razy dłużej, niż do pragi (5 vs 9h).
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: ale jaka to oszczędność? Pytam raz jeszcze - ile kosztuje dojazd do Belgradu? Nie ma najmniejszego sensu latać z tego dziury, skoro nie ma jak się tam tanio i w normalnych warunkach dostać.

Ja wiem, że chcesz robić wrzutki z niskimi cenami lotów, ale pls...
  • Odpowiedz
Zrozum, że niektórzy korzystają z takiego środka transportu jak samochód, a nie tylko transport publiczny, i wtedy może się to już opłacać przy większej niż 1 liczbie pasażerów. Wystarczy policzyć ( )
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: ziom... po raz trzeci pytam: ile będzie kosztować dojazd do belgradu? Zero złotych? Bo wg twoich wyliczeń tyle trzeba, żeby "wybrać zaoszczędzenie 400 zł ponad komfort jazdy dłużej" xD

Nie broń tej oferty, bo to bez sensu.


także ten... OFERTA JEST WSPANIAŁA (pod warunkiem, że jedziesz z 30 osobami czyimś samochodem i dzielicie koszty dojazdu, parkingu, winiet itd.)
  • Odpowiedz
@Ksiadz_Rhobak: jakieś 150 zł więcej niż do Pragi w 2 strony z Krakowa. Przy kilku osobach jeszcze taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym termin jest dobry, lepiej w marcu z Belgradu niż z Pragi w maju, więc to lepiej Ty skończ się czepiać na siłę.
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu:

jakieś 150 zł więcej niż do Pragi w 2 strony z Krakowa.


Ciekawe. 1400 kilometrów i tylko 172 złote :) Przy ilu osobach? :))

więc to lepiej Ty skończ się czepiać na siłę.


Widzisz, to nie ja nakręciłem hype pisząc "czasem udaje mi się być szybszym, i wyhaczyć takie rodzynki jak" i wrzucając tygodniowe nieatrakcyjne oferty z fly4free.com, jak ten wylot z serbskiego zadupia. I nie ja bronię kiepskiej oferty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ksiadz_Rhobak żartujesz sobie, czy co? Chyba jasne, że teraz porównuje dojazd samochodem i tu i tu. Do Budapesztu też tanio dojdziesz z Polski, a stamtąd już niedaleko do Belgradu.

CZASEM nie znaczy ZA KAŻDYM RAZEM, udało mi się na przykład kupić bilety do Izraela za grosze, zanim wszystkie portale zaczęły o nich trąbić.

Nie pasuje Ci, to wrzucaj tag na czarną i będziesz miał z głowy, elo
  • Odpowiedz