Wpis z mikrobloga

  • 2
#android #iphone
Proszę na wstępie o spokój,nie chce wywołać burzę lecz zapewnić sobie dobrze wydane pieniadze. Wszelakie fanbojstwo będę kasował bo chodzi o moją kasę :-)

Posiadam s6edgeplus, telefon bardzo dobry. Po roku przymulal więc dostał świetny ROM z XDA i znów chodzi jak marzenie. Z Androidem jestem od czasów HTC dream, więc można powiedzieć że od początku. Przeszła mi zabawa w romy itp... Ale cóż czasem trzeba jak w przypadku mego S6. No normalnie była masakra z każdą aktualizacja masakra no ale XDA pomglo jest git. No ale czas na zmianę i myślę nad iPhone 7plus lub czekać na S8edge. No nie wiem sam, nic od #apple nie mam i mieć nie bede. Z usługami Googla jestem w pełni zintegrowany lecz ponoć nie ma problemu również na iPhone z nimi. Od telefonu oczekuje hmmm aby działał bez problemowo. Czasem korzystam z apelem typu lightroom albo photoshop. Tak to jakieś takie normalne wykop,FB,viber. VLC remote jest dla mnie ważne aby sterować VLC na pc. Yanosik również jest wazny. No i najważniejsze na androidzie mogę sobie dyktować sms,maile,wiadomości na viber na głos przez zestaw samochodowy w aucie całkowicie po polsku. Bez żadnych problemów w pełni mnie rozumie i piszę to co ja mowie. Czy w Apple również będę to mial? Bo w sumie to jest dla mnie najważniejsza opcja bez której bym się nie obyl
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muak47: miałem podobnie jak Ty, wcześniej tylko android (xperia Z3, Samsung S7 EDGE) a teraz iPhone 7 Plus. Telefon mam od początku października, udało mi się przez znajomego szybko go kupić. Powiem tak : Samsunga wciąga bez problemu, bateria to jest coś pięknego. Akurat mój telefon jakby pracuje na siebie codziennie, jest mi niezbędny do pracy - około 2,5 dnia bez ładowania telefonu, 10h SOT. SYSTEM? Tu się nic nie
  • Odpowiedz
@Thide: dziwi mnie Twoja opinia, tak sie sklada, ze przed iOS mialam kilka urzadzen z Androidem (w tym i samego Nexusa), a na iPhony przerzucilam sie ok. 2 lat temu i nie wrocilabym nigdy do Androida. Oczywiscie jest to moj gust i moje upodobania, a kazdy ma miec prawo swoje. Ja z Siri jakos szczegolnie nie korzystam, tak samo jak z funkcji dyktowania, ale ta ostatnia dziala dla jezyka polskiego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@petrydz no moja, szkoda ale są trzy duże minusy. Pierwszy to właśnie te działanie na komendy glosowe. Naprawdę wykorzystuje to co dzień i bez tego ciężko by było. A już o tym że andek mi czyta sms podczas jazdy nie wspomnę bo pewnie również nie ma tego w iphone
Pływające ikony sms i messengerow, fajna i przydatna sprawa. Ale jakoś z brakiem tego bym przeżył
I trzecia, telefon za 4k i
  • Odpowiedz