Wpis z mikrobloga

@Trelik: po pierwsze to nie jest cebuladeals, po drugie takie jak od xiaomi to co oznacza?
Sa rownie bezawaryjne? Pojemnosc jest faktycznie 10400? Przeciez to wyglada jak marne podrobki, zobacz sobie na opis, kto tak #!$%@? w powaznym sklepie pisze naglowki?

Produkt najwyższej jakości!!! TEST POJEMNOŚCI!!!

Wysokiej jakości ogniwa Li-ion Premium NonStop [...]


WTF?
Wole dolozyc te 10/20zl i kupic od swiatbaterii albo od mirkow prawilnego power banka. Przynajmniej mam poczucie
@Prawdziwy_Polak: Bo jesteście uprzedzeni i kupujecie tylko znanej firmy, a jest jeden producent i sprzedaje kilku firmom. W Polsce masz podobnie np. z produktami w Biedronce.

W ramach reklamacji też oddają za przesyłkę.
@Trelik: A wiesz że jak zepsuje Ci się bateria w telefonie to dostaniesz jedynie hajs tylko za ten gównowarty powerbank?

A reklamacja jak wg Ciebie wygląda? Że od tak im wysyłasz a oni hajs muszą oddać?
Komu chce się kopać z reklamacją produktu za 50zł?

W ogóle czemu bronisz tak tego produktu? Pracujesz w tym sklepie? Sprowadzasz?

Dla mnie to no-brainer żeby poczekać na promkę przetestowanego powerbanka xiaomi jak będzie za
@Prawdziwy_Polak: Nie pracuję, ani nie jestem związany, oprócz tego że robiłem tam zakupy. Musisz się ich spytać jak w takim razie wygląda reklamacja jak popsuje się bateria w telefonie przy okazji.
Wszędzie ci się mogą trafić wadliwe produkty.
@Trelik: Skoro robiłeś zakupy to powiedz proszę jak z realną pojemnością? Ich ceny na Allegro są bardzo kuszące, np. ten power bank 21000 mah za 20,94 zł :) Patrząc na wymiary to mieści 8 ogniw 18650 o pojemności powyżej 2600 mAh, dodatkowo latarka, dwa porty USB i dość dobra elektronika, skoro nawet wskaźnik pojemności jest. @cebula_online wrzucili dzisiaj ofertę ogniw z Chin 2600 mAh, gdzie przy 8 sztukach wychodzi prawie 3$