Aktywne Wpisy

Jazon +8
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD

Krupier +70
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
źródło: 1000007207
Pobierz




źródło: comment_LETVyHoPpqSW8pZ3H7XyMbbwRkpUCc1G.jpg
Pobierzźródło: comment_cJNESyh71eHx9cHGSHkChIx9FWMjWvt4.jpg
Pobierzźródło: comment_IlT3i9ZZjytNvfdun3PHjD5mKXNtBPoy.gif
Pobierzźródło: comment_WI5Cf1sqCmqZwk8XPyyzY9jGHR7rD8cZ.jpg
Pobierzźródło: comment_ZdBPdS2ciPQFQVo2lO5OZJgPYj5dd3Au.jpg
Pobierzźródło: comment_dplKai66eYzKaG5u2SJiTVNM9UwO1V5D.jpg
Pobierz