Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uważasz, że jesteś #!$%@??
Uważasz, że przegrywasz życie?
Pobij to, amatorze.

Niebieski, 27 lat.
Nigdy nie byłem na jakiekolwiek imprezie.
Nigdy nie byłem na randce.
Nigdy nie miałem dziewczyny.
Nigdy nie całowałem dziewczyny.
Nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę.
Nigdy nie miałem koleżanki.
Nigdy nie miałem przyjaciela.
Zero kolegów.
Zero znajomych.
Urodziny zawsze przed komputerem.
Sylwester zawsze przed komputerem.
Chorobliwa nieśmiałość.
Brak odwagi do zmiany czegokolwiek.

Najgorsze jest to, że nie mam żadnego doświadczenia w randkowaniu, czy chodzeniu na imprezy. Wyobrażacie sobie kolesia, który w wieku 27 lat idzie pierwszy raz na imprezę, albo randkę? #!$%@?, chyba bym spłoną z zażenowania. Jak wyobrażam sobie tę sytuację, to muszę się przejść po pokoju. Kobiety wyczuwają brak jakiegokolwiek doświadczenia i obycia, wiec uciekają. Faceci nie chcą mieć znajomego, który jest towarzyską kaleką i ma kija w dupie ze stresu. Z dnia na dzień, coraz bardziej staczam się w czeluście #!$%@? i nie potrafię tego zmienić, pomimo tego, że bardzo bym chciał, ale za bardzo boję się ryzyka, odrzucenia i wyśmiania. Ciężkie i przede wszystkim samotne jest życie prawdziwego przegrywa.
#przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Za pierwszym razem nikt nie miał doświadczenia i każdemu drżą porty, ale jednemu to widać bardziej, drugiemu mniej. Kierujesz się jakimiś internetowymi stereotypami i opiniami, dobrze z tym skończyć. Postępuj według własnego przeczucia, nie wątpliwych rad.
  • Odpowiedz
leokadia: spróbuję
mam prawie 50lat
przez całe życie miałam tylko jednego faceta
mam sporą nadwagę(nie nie zawsze byłam gruba, ale nawet jak byłam szczupła wydawało mi się że jestem tłuściochem)
zakochałam się bez wzajemności w młodszym o 10lat pięknym mężczyźnie z internetu....
przed Tobą chociaż sporo życia... a ja ? co mam powiedzieć

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? to stary, serio. Czy chodzenie na imprezy jest ci potrzebne do życia? Znajdź siebie w swoim własnym świecie i żyj. Wiele ludzi nie ma znajomych, nigdzie nie chodzi na imprezy i żyją. Jak u ciebie z rodziną? Rodzice, babcie, dziadkowe żyją? Masz jakichś wujków, kuzynów? Z nimi może posiedź.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Porównaj się do mnie

20 lat
182cm/63kg wagi,
Twarz poprawna, aczkolwiek łysieje i mam przerzedzoną brodę (choć dziwne spojrzenie mam, tzw oczy psychopaty)
biceps 30cm,
skrzywienie kręgosłupa 5* , skolioza
wada wzroku -10
regularny faper przez ponad 8 lat
skrzywiona przegroda nosowa po tym jak dostałem w mordę, teraz mam kłopot z oddychaniem
penis 15cm, skrzywiony od masturbacji ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zdiagnozowany Asperger i wszystko
  • Odpowiedz
@lubietwarze:
Pewnie mógłbym, ale tłumacze sobie to w ten sposób:
20 zł za bilet, gdy mam w domu 50 kanałów filmowych, których i tak nie oglądam?
nie oglądam filmów wcale, bo zanim poznam bohaterów i odgadnę o co chodzi, film się kończy ( jak mi ktoś nie wyjaśni, to się gubie)
Hałas straszny jest w kinie (nadwrażliwosć na dzwieki - objaw Aspergera)
Pełno ludzi tam jest, a ja sam do kina
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania nie jesteś wyjątkowy. Przykro mi, ale nawet przegrywem wybitnym nie jesteś, śmiem twierdzić że jestem na co najmniej twoim poziomie jak nie gorzej. Jak jest nad dwóch to pewnie jest jeszcze z 10 co boi się dać komentarz na portalu że śmiesznymi obrazkiem.
  • Odpowiedz
AfrykańskaMaciora: A pracę masz? Oszczędności? Dajesz radę w tej kwestii? Nie masz obawy, że wylądujesz pod mostem, bo panicznie boisz się życia i tego że nie podołasz, że będziesz #!$%@? skądkolwiek ze względu na brak zaradności, na to że jesteś zamulony, niekumaty i spieprzysz wszystko czego się dotkniesz? Mieszkasz z rodzicami? Sam? Jeśli sam to czy stać cię na utrzymanie mieszkania? Masz prawo jazdy, samochód? Włosy na głowie? Jeśli tutaj nie
  • Odpowiedz