Wpis z mikrobloga

@rocky_b: w Polsce 20k zł w zwyż. W UK około 1000-2000 funtów, ale można znaleźć i za 600-800 tylko trzeba trochę dołożyć w odświerzenie - ale najczęściej one i tak nie będą mieli przebiegów większych niż 250k KM - co możesz sprawdzić w UK bez problemu :)
  • Odpowiedz
@Kejran: niee, nagwintowałem i założyłem świece - wszystko śmiga super, jedynie trzeba wyregulować gaz + założyć nowe filtry. Poza tym autko chodzi super i raczej nie będę jeszcze wymieniał silnia (chociaż przejechane już ponad 330k KM.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rocky_b: ja słyszałem że w Posce kradną i misie polarne latają po drogach... Jak masz ogarniętego człowieka ktory zrobi to po bożemu to problemu nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: No ale w dowodzie i tak masz zaznaczone że kiera po prawej stronie jest, także akurat temu się nie dziwie, że potencjalny kupiec krzywo patrzy ;P
  • Odpowiedz
@rocky_b: nie, jak masz homologacje (co jest wymagane i robi to rzeczoznawca) to w dowodzie zmienia się na lewostronną kierownicę.. Jak mówie, widze masz doświadczenia z jakimiś dziwnymi trupami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: Mówisz że diesla nie warto?:D A orientujesz może o ile jest droższe ubezpieczenie samochodu z kierą po prawej? Bo może w ogóle bym nie przekładał tak od razu, teraz można jeździć przecież takimi samochodami. Aż jestem ciekaw jak się wyprzedza.
  • Odpowiedz
@rocky_b: z tego co wiem to compensa grupa ergo hestii nie sprawdzali czy masz po lewej czy prawej stronie kierownice ;)

Jeśli chodzi o diesle to tylko 530d :)
  • Odpowiedz
@rocky_b: bo to najlepsze silniki, znane z niezawodności, nawet wporządku mocy, niskiemu spalaniu :) Wszystkie inne jednostki mają jakieś problemy.
  • Odpowiedz