Wpis z mikrobloga

Miruny poszukuję na gwałt książki K. Bąkowski "Sieci i instalacje Gazowe" w necie znalazłem .rar, niestety zabezpieczony hasłem, ma ktoś może dostęp do tej pozycji? Potrzebuję rozdziału na temat wad i zalet materiałów wykorzystywanych przy budowie gazociągów przesyłowych (Poliamid, Polietylen, stal), z góry dzieki za pomoc #nauka #gaz #ksiazki
  • 7
@lupus12: Z niektórymi książkami specjalistycznymi jest tragedia. W bibliotece tylko stare wydania, dorwać z wielkim trudem idzie tylko na początku semestru, a jak już ktoś dorwie to trzyma ile się da, dużo książek zagubionych. W księgarni zawsze cały nakład już wykupiony. Czemu nie mogą robić dodruków bez zmieniania wydania?
@WIDOR mógłbyś sprawdzić czy jest coś na interesujący mnie temat, byłbym wdzięczny, ja przekopałem się przez vademecum gazownika, ale dokładnego wymienienia wad i zalet poszczególnych nie znalazłem :)
@Stanley_K święte słowa
@lupus12: Dlatego chwała ludziom, którzy skanują książki. Chciałbym kupić ale po prostu się nie da, bo ich nie ma. Zawsze przyjemniej mieć papierową książkę w najwyższej jakości, a nie zdjęcie kserówki, z którego trzeba się domyślać o co chodzi, bo już wszystko jest tak nieczytelne.

Dodatkowo książki specjalistyczne są horrendalnie drogie, bo właśnie są drukowane w bardzo małych nakładach i do tego w jakiś #!$%@? wydawnictwach…