Wpis z mikrobloga

@Ponczo88: Polecam, jeśli masz wolne 150zł możesz załatwić sobie (zależnie od strzelnicy, rzecz jasna) pełen pakiet i trochę się wyszaleć. W zeszłym roku za ~160zł postrzelałem z kilku pistoletów, włącznie z ligą pokroju DEagle, z pistoletu maszynowego z wizją Red Dot, z kałacha i z pompki. Wychodząc miałem kompletnie dość, bo trochę to jednak męczy ręce, zwłaszcza, że na początku długo się mierzy przed każdym strzałem czy serią.
Planowałem wyjść znów,
@PikPak: Taka decyzja zapadła rok temu jak byłem pierwszy raz... poukładane obecnie wszystkie sprawy i od nowego roku zaczynam
@NoMercyIncluded: z DE też strzelałem (piękna sprawa), do tego był Glokk zwykły i jakis obudowany, bardziej jak karabinek typu mp5, z tym że w środku był Glokk

Problem w tym że zawsze chodziłem z kims, teraz muszę sam;(
@Ponczo88: Szkoda, żeś z Zabrza, a nie z Pomorskiego. Ale może jakiś lokalny Mirek cię przygarnie i da postrzelać ze swojej broni, zawsze to wyjdzie taniej niż indywidualny wypad na komercyjną strzelnicę.
@Ponczo88: nie Glokk a Glock, i MP5 to nie karabinek a pistolet maszynowy (takie drobne sprostowanie), fajny sport, jak będziesz miał kasę to sprawdź MP5 jest bardzo fajne w obsłudze i bardzo celne
jak Ci się podoba strzelanie to pomyśl o budowaniu umiejętności, oczywiście po ostrzelaniu się różnymi typami broni, np. w kierunku sportowym lub bojowym
@PikPak: @dyban: jak jechałem to się zastanawiałem właśnie czy dobrze napisałem Glock;P
Veni Vidi Vincyj;)
postrzelałem z pompki, kałacha, m4, HK MR 308 i niemieckiego mp40(tommy gun akurat był w użyciu przez jakąś grupkę)
Ludzi dużo, na koncie ubyło 250zł^^
@NoMercyIncluded: po wypłacie znowu pojadę postrzelać, wołaj jak coś;)
no no niezły tłok... ale od jakichś dwóch lat (od początku konfliktu na Ukrainie) właśnie taki jest;
jak nie strzelałeś to spróbuj jeszcze kiedyś rewolwer np w kalibrze .38 special .357 magnum