Wpis z mikrobloga

Najgorsze uczucie, kiedy siedzisz w miejscu publicznym i przeglądasz wypok, ludzie są dookoła i na ekranie ukazują się cycki z gorących. Przewijasz do dołu, żeby nie wyjsć na zboczeńca a tam jest więcej cycków.
#gorzkiezale #gownowpis
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciootka: jak na każdym głupim filmie grozy, nie wiem co jest przede mną ale cisnę dalej do przodu, może będzie wyjście. Zamiast wrócić tam gdzie jest ciepło i bezpiecznie (i nie ma cycków w twoim przypadku) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciootka: ja specjalnie wchodze na nsfw, szczegolnie przy starych babciach. Po jedną nawet pogotowie przyjechało,torebką mnie zaczęła #!$%@?ć od szatanów wyzywać aż staruszce cos się z pikawą stało.Nie wiem skąd tyle ludzkiej nienawiści w ludziach do pięknego kobiecego ciałka
  • Odpowiedz
@ciootka: #!$%@? a co ja mam powiedzieć jak mi #!$%@? w 2 dzień na nowej uczelni #!$%@?ło cycuchy w audytorium na wykładzie a siedziałem tak, że cała sala (240os) widziała a w dodatku laptop (#!$%@? i7) zwieche złapał?
Od tamtej pory mam ukryte nsfw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ciootka w sumie, mogliby dać algorytm automatycznie wykrywający nagość i tagujący nsfw. Ale nie spodziewam się tego po wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciootka: ehh najgorsi są ci idioci co nie tagują ani nie oznaczają nsfw i potem siedzę sobie w tłocznym autobsie porannym na uczelnie, chciałabym sobie kulturalnie poprzeglądać mirko z nocy a tu nie da się, bo co trzeci post to nieotagowane cycki
  • Odpowiedz