Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski, jak byście zareagowali, gdybyście umówili się z dziewczyną z internetu i okazałaby się może nie gruba, ale pulchna?
Sprawa wygląda tak, że poznaję ostatnio sporo niebieskich w necie, którzy bez żadnych podstaw, mając tylko jedno-dwa moje zdjęcia zakładają że jestem śliczna i szczupła, a przy 70kg jak modelka się wyglądać nie da (chyba że modelka plus size). Nigdy nie kłamię na temat swojego wyglądu, nie mówię że jestem 90-60-90 i miss universe. No i teraz nie wiem jak to rozegrać, wyprowadzać jakoś takiego delikwenta z błędu (ale podobno faceci nie lubią mówienia o kompleksach), czy czekać aż sam się rozczaruje na ewentualnym spotkaniu?


#kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DivineDevil: początek mojego komentarza nie miał brzmieć jak doping grubasa. Sama mam 167 wzrostu i ważę w tym momencie 70 kg i nikt mi nie wmówi, że jestem gruba, bo po prostu nie jestem. Dlatego byłam w szoku, że ktoś może uważać, że jest grubym przy takich proporcjach, a obwiniam za to właśnie pranie mózgów przez media, zarówno kobietom jak i mężczyznom. Bo żeby być laską to trzeba być mega
  • Odpowiedz
@Zupna: No widzisz, trochę się nie zrozumieliśmy.
Media są głupie, to fakt, ale też nie lubię tych naprawiających zło kampanii, gdzie często promowany jest tłuszcz, jako coś normalnego i atrakcyjnego. Typowe wmawianie, że czarne jest czarne.

Wiem co jest na mirko, ale ja taki nie jestem. ( ) Jestem inny niż wszyscy!
Wziałem serio, bo mnie obraziłaś. Zbulwersowałem się.
Kto mówi? Przecież nie masz wyglądać
  • Odpowiedz
AgresywnaRozowypasek: Uczciwe zdjęcia to podstawa, ja wkopałem się na taką minę i nie było opcji aby coś z tego wyszło. Uważam tę sytuacje za oszustwo. Wyślij mu zdjęcia całej sylwetki, a tak w ogóle to schudnij.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@DivineDevil: Nie zamierzałam nikogo obrażać, więc sorry jeśli tak się stało. Sama uważam, że promowanie tolerancji otyłości jest kretyństwem i powinno być zakazane, tylko że OPka otyła nie jest!
Niby nikt nam nie każe wyglądać w określony sposób, ale mimo że nie odczuwam potrzeby posiadania najmodniejszych ciuchów, fryzury itd. to jak każdy chcę się czuć atrakcyjna, a kanony piękna są dokładnie określone. Chore dla mnie jest, że większość komentarzy pod
  • Odpowiedz
  • 0
@UltimateCraving nie, chodzi o komentarze tutaj. Napiszę, że spotkałem laske na Tinderze, zajebista, ale 70kg więc będę z nią bo sie super gada, ale mam w planie zabrać ja na dietę i ćwiczenia żeby była szczupła.
Będę chujem, jak mi się nie podoba to po c--j z nią chce byc, ja jestem nic nie warty jak mi się podobają szczupłe, że 70kg to normalne i o c--j Mo chodzi. Że nie
  • Odpowiedz