Wpis z mikrobloga

Sukces to wymówka ludzi, którzy nie mają motywacji by doświadczać porażek. Tak było. To puenta mojej historii, mojej egzystencji, mojej niemej życiowej tyrady. Zawsze wmawiano mi, że życie jest po to aby spełniać swoje marzenia. Cały czas słyszałem, że jeśli czegoś pragnę to pomimo przeciwności losu, za pomocą ciężkiej pracy zdobędę to co chcę. G---o prawda. Czarne jest czarne, a biała jest białe, tak samo sraczkowate zawsze będzie kojarzyło się ze sraką. Tak samo jest z moim istnieniem. Jak ktoś na ulicy widzi mój spryszczony ryj, a nad nim kępkę przetłuszczonych włosów kończących się w połowie czubka głowy, bo moje zakola są wielkie jak coś wielkiego, to od razu ten ktoś myśli, że jestem porażką życiową. I wiecie co? Ma rację! To nie stereotyp, że ludzie brzydcy mają ciężej w życiu. Nic nie osiągnąłem i nic nie osiągnę. Na dodatek los j---e mnie w dupe tym, że jestem biały. Jakbym chociaż był jakimś mulatem kapuczino, albo innym cyganem, to może jakiś socjal bym dostał, a tu taki uj. W życiu przeczytałem nie jeden poradnik o samodoskonaleniu i nie jeden taki film obejrzałem w sieci. Zawsze ci wmawiają, że pozytywne myślenie może przenieść góry, ale prawda jest taka, że jak się urodziłeś z takimi genami jakie masz i w takiej rodzinie w jakiej się wychowałeś, to taki będziesz w przyszłości. Nihil novi. Ale nie k---a. Połowa świata to demokratyczna s---------a, która wmawia, że każdy jest równy. Nawet jak m----n biega szybciej to i tak to jest równość. Bo przecież inny m----n żre kanapkę z gównem na Saharze czy innym Madagaskarze. A ty białasie. Bądź korpocfelem, albo cieciem. Może żresz szynkę z hodowanych w na masową skalę kurczaków, ale i tak jesteś słaby, bo twoi przodkowie skolonizowali ziemie tych od kanapek z gównem i powinieneś ich przepraszać za to i przypominać każdemu, że twój k---s jest krótszy, a najwięcej psychopatów to twoi genetyczni pobratymcy z białą karnacją i chromosomami „x” i „y”. A ciągnąc dalej do puenty. To nawet jak się czegoś nauczysz i dzięki tej wiedzy coś wymyślisz to i tak Koreańczyk już to zrobił przed tobą. Ale przecież tak nie będzie, nie ma co się łudzić. A wiesz czemu? Bo nie zdążysz na najważniejszy egzamin bo twój autobus się spóźni. Wyrzucą cię z tej szkoły. Pójdziesz roznosić ulotki za 3 zł na godzinę nosząc przy tym reklamę owej firmy. A te dykty ciężkie… I po 35 latach pracy dostaniesz niską rentę. Oszukali mje banda decydentów!
#gownowpis #zycie #porazka #boldupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach